CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Humidifiers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Навлажнувач SHF 910BL

  €27.06 €32.44
  Површина: 20 m2 Капацитет на резервоарот: 2,2 l Сила на напојување 12W Тежина 950 gr

  Laica HI 3011 овлажнувач на воздух

  €65.04
  Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувачи кои се произведени според најстрогите контроли за квалитет и безбедност со посебно внимание на специфичните потреби и грижа на оваа возрасна група.

  Humidifiers

  Filter by:

  Clear All
  Min: €27.00 Max: €66.00
  27 66