CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Honeywell

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Honeywell HA010E прочистувач

  6.589,00 ден 6.999,00 ден
  Прочистувач на воздух Honeywell HA010E 99% филтрација 3 поставки за прочистување Индикатор за потребно чистење на филтрите

  Honeywell