CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Home Appliances

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  ECG Пегла NZ 190

  920.00 ден 1,315.00 ден

  Honeywell HA010E прочистувач

  6,589.00 ден 6,999.00 ден
  Прочистувач на воздух Honeywell HA010E 99% филтрација 3 поставки за прочистување Индикатор за потребно чистење на филтрите

  SENCOR Навлажнувач SHF 910BL

  1,660.00 ден 1,990.00 ден
  Површина: 20 m2 Капацитет на резервоарот: 2,2 l Сила на напојување 12W Тежина 950 gr

  SENCOR Правосмукалка SVC 190W

  1,660.00 ден 1,890.00 ден
  Боја: бела Непрекинато работење: 15 мин Филтер што може да се мие Ниво на бучава 80 dB

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 BL

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  BOMANN Телесна вага PW 1409 FA CB

  1,460.00 ден 1,650.00 ден

  HOME electronics Пегла IR-30001B

  1,290.00 ден 1,840.00 ден
  Со кабел со должина од 3 метри, нема повеќе маки да ја досегнете ивицата на масичката, ниту егзебиции на префрлање на пеглата од рака во рака. Со моќност од 3000W и опции за подедување во однос на материјалите кои ги пеглате, керамичката плоча го олеснува исправувањето на наборите на ткаенините кои висат. Покрај тоа, пеглата Home Electronics е отпорна на каменец и капење, а поседува и систем на самочистење. И што е најважно, не морате да се грижите дали сте ја исклучиле, бидејќи оваа пегла по престанок на користењето се исклучува автоматски, а по повторно поместување самата се вклучува и загрева до посакуваната температура.

  HOME electronics Чистач на пареа SM-13001R

  2,790.00 ден 3,990.00 ден
  Home Electronics чистачот на пареа наменет е за одржување на различните видови подови, теписи, тапацирани подлоги, душеци, стаклени површини, како и гардероби и детски играчки. Ги елиминира сите видови бактерии, паразити и тврдокорни наслаги без користење на хемиски средства, аи во зависност од потребите, моќта на уредот се подесува дури на четири нивоа. Тврдокорните наслаги на каменец и маснотија лесно ќе ги отстраните со помош на најлонските и метални четки, а за чистење на подовите имаме обезбедено и две микрофибер крпи. Со ергономската дршка која се приспособува по висина и дури 11 работни додатоци, чистењето веќе никогаш нема да ви паѓа тешко.

  Laica HI 3011 овлажнувач на воздух

  3,990.00 ден
  Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувачи кои се произведени според најстрогите контроли за квалитет и безбедност со посебно внимание на специфичните потреби и грижа на оваа возрасна група.

  Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух

  12,990.00 ден 14,990.00 ден
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  HOME electronics Правосмукалка VC-18002 (R / BK / DB / BL)

  2,990.00 ден 3,990.00 ден
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  Телесна вага Tefal PP1133VO

  1,090.00 ден
  Електронска телесна вага

  HOME electronics Правосмукалка со сад за прашина VC-12003R

  2,816.00 ден 3,520.00 ден
  За корисниците кои не сакаат да се оптеретуваат со набавка на кеси, вистински избор е Home Electronics правосмукалката со сад за прашина. Садот едноставно се празни, а пластичниот филтер внатре лесно се одржува и едноставно се пере. Металната телескопска цевка се подесува по висина, а домашните работи уште повеќе ги забрзуваат компактниот дизајн, лесната преносливост и уште полесното складирање. Моќноста од 1200W и можноста за извлекување на четкиците на додатокот за смукање ќе одговорат на потребите на сите подлоги, а посебно по оние по кои се шетаат и домашни миленичиња.

  Телесна вага Tefal BC5122V0

  1,599.00 ден
  Телесна вага LCD дисплеј Макс.тежина 150kg Автоматско вклучување и исклучување

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 RD

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 WH

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Механичка вага за телесна тежина Адлер АД 8151 сина:

  569.00 ден
  Боја: Сина, Капацитет на мерење 130 кг, Висок квалитет

  Пегла Tefal FV 3922 E0

  2,699.00 ден
  Пегла на пареа Моќност:2300W

  Механичка вага за телесна тежина Адлер АД 8151 сива

  569.00 ден
  Боја: Сива, Капацитет на мерење 130 кг, Висок квалитет

  SENCOR Пегла SSI 2027 BL

  910.00 ден 1,130.00 ден
  Боја :бело/ сина Индикатор на температура Приклучна сила : 1600 W Прозирен резервоар за вода 200 мл

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8121

  739.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло, Голем ЛЦД екран

  SENCOR Пегла SSI 2028 YL

  910.00 ден 1,130.00 ден
  Боја :бело/ жолта Индикатор на температура Приклучна сила : 1600 W Прозирен резервоар за вода 200 мл

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8124

  749.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, Монитор за маснотии, ЛЦД дисплеј

  SENCOR Пегла SSI 5420RD

  1,230.00 ден 1,540.00 ден
  Боја :бело/ црвена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 260 мл

  SENCOR Пегла SSI 5421TQ

  1,230.00 ден 1,540.00 ден
  Боја :бело/ тиркизна Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 260 мл

  Педијатриска вага Адлер АД 8139

  2,099.00 ден
  Мерен опсег: мин. 0,1 кг, макс.20кг, Функција на држење, Автоматско Вклучи/исклучи копче

  SENCOR Пегла SSI 8440 GR

  1,590.00 ден 1,990.00 ден
  Боја :бело/ зелена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8157

  799.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, 4 сензорски систем за прецизно мерење на притисок, Свеж, елегантен дизајн.

  SENCOR Пегла SSI 8441 VT

  1,590.00 ден 1,990.00 ден
  Боја :бело/ виолетова Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8117

  1,049.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, 4 сензорски систем за прецизно мерење на притисок, Свеж, елегантен дизајн.

  Дополнителен циклонски филтер за сите видови на правосмукалки MAX ДБХ 01:

  499.00 ден
  Проѕирен отстранлив сад за прав. Едноставен за празнење на правот.

  VIVAX Правосмукалка VC-1603

  2,299.00 ден

  Дигитална вага за телесна тежина Северин 7010

  1,499.00 ден
  Капацитет на мерење 180 кг; Градирање d=100g;

  Пегла на пареа MAX AT 8032:

  799.00 ден 999.00 ден
  Моќност: 2200w Керамичка плоча Систем против создавање на каменец

  VIVAX Лична вага PS-156 B

  899.00 ден

  Пегла MAX АТ 3368

  1,199.00 ден
  Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец

  Правосмукалка VIVAX VC-1604

  2,299.00 ден
  Правосмукалка ВЦ-1604 Мочност: 1600 В, капацитет на вречичката за прашина: 2 литри, индикатор на наполнетост на вречичката, должина на кабел 5 м, пластична четка, пластична цефка во два дела,хартие...

  VIVAX лична вага PS-158WH

  799.00 ден

  VIVAX Правосмукалка VC-1605

  2,299.00 ден
  Моќност: 1600 W, капацитет на вреќичката за прашина: 2 литри, индикатор на наполнетост на вреќичката, должина на кабел 5 м, пластична четка, пластиќна цефка во два дела, хартиени/платнени вреќички, боја зелена

  Пегла на пареа Адлер АД 5012

  1,190.00 ден
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата

  VIVAX Лична вага PS-157P

  799.00 ден

  VIVAX правосмукалка VC-1606

  2,299.00 ден
  1600W моќност, капацитет на прашина од 2L, индикатор на наполнетост на кеса и моќност за користење на платнени или хартиени кеси.

  Пегла на пареа Адлер АД 5014

  1,409.00 ден
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата.

  VIVAX Лична вага PS-154

  849.00 ден

  Пегла на пареа Северин 3210

  1,999.00 ден
  Тип - Пегла на пареа Моќност:2500 W Капацитет на резервоарот за вода:225ml

  Home Appliances

  Filter by:

  Clear All
  Min: 250.00 ден Max: 14,990.00 ден
  ден.250 ден.14990