CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  HAMACHI

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HAMACHI Велосипед E-VIPER RAPTOR

  54.000,00 ден 65.000,00 ден
  Боја : зелена Големина на тркало : 26” MTB рамен (платформа) педали Менувач: Shimano ALTUS 8sp, SL-M310

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  10.181,00 ден 11.570,00 ден
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 26” Големина на рам : 17” Менувач: 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  10.413,00 ден 11.570,00 ден
  Боја : црно / зелено-жолта Големина на тркало : 26” Големина на Рам : 18” Менувач : SHIMANO TZ – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  14.590,00 ден 16.490,00 ден
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER G12 BA 359-360

  2.456,00 ден
  Боја : сино / бела Величина: 12″ Велосипедот е без амортизери Велосипедот не содржи менувач за брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER Lady MTB

  5.890,00 ден 6.490,00 ден
  Боја : црно / црвена Големина на рам : 18” Рам : челичен рам Менувач : SUNRUN 1500 – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER ROAD L700C ASSAULT

  10.296,00 ден 11.700,00 ден
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER STEEL XM 26

  10.296,00 ден 11.700,00 ден
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 1

  5.490,00 ден 5.990,00 ден
  Боја : црно / црвена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 18” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 2

  5.490,00 ден 5.990,00 ден
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 20” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER XC 27,5

  12.584,00 ден 14.300,00 ден
  Боја: црно/црвен Димензија на тркало : 27.5” Величина на рам : 18″ (m) Менувач: SHIMANO – ALTUS index front 3 / 8-speed rear

  RIDER Велосипед бел LADY 28 bike

  8.294,00 ден 9.424,00 ден
  Велосипед 28 “ Боја: бела 6 брзина V-BRAVE кочници

  RIDER Велосипед црвен LADY 28 bike

  8.290,00 ден 9.424,00 ден
  Велосипед 28 “ Боја: црвена 6 брзина V-BRAVE кочници

  Велосипед Hamachi Viper Talon 26"

  9.990,00 ден 10.890,00 ден

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  14.590,00 ден 16.490,00 ден
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 STEEL XM-T

  9.990,00 ден 10.890,00 ден
  Боја : портокалова,зелена Рам: челичен рам Големина на Рам :XC – 17 “ Менувач : Shimano MF-TZ21

  HAMACHI

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.456,00 ден Максимум: 65.000,00 ден
  ден.2456 ден.65000