CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Hair Dryer

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  ECG Фен VV 112

  $22.64

  ECG Фен VV 116

  $26.93

  SENCOR Фен SHD 40 B

  $16.32

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  $15.50
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  $15.50
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 108VT

  $26.93
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  SENCOR Фен SHD 6600

  $26.93
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 V

  $26.93
  Боја: виолетова Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 W

  $26.93
  Боја: бела Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 7120WH

  $24.89
  Ултра-лесен дизајн Боја: бела Приклучна сила : 2000 W 2 брзини

  Фен за коса Адлер АД 2218

  $16.91
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2219

  $12.22
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2222

  $11.40
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фен за коса Адлер АД 2223

  $15.48
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фен за коса Адлер АД 2225

  $21.81
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, Насочувач

  Патен Фен Северин 0156

  $19.36
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Фен за коса Gorenje HD122B

  $16.12
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD122P

  $17.34
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD203BG

  $32.44
  Beauty collection, IONIC CARE, Дополнителна нега со јонизатор, Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD215PR

  $40.60
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: Континуирано

  SENCOR Фен SHD 40 G

  $12.04 $16.32
  Боја: бело / сина Приклучна сила : 1200 W 2 брзини Вклучен е насочувач за воздух

  ФЕН SEVERIN 0174

  $22.42

  Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса

  $30.58
  Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2000W, 2 променливи брзини,

  PHILIPS BHD002/00 Fen za kosa violetov 1600W

  $33.05
  • Фен за коса • Боја Виолетова • EssentialCareSilence

  PHILIPS BHD004/00 Fen za kosa crn 1800W Essential Care Silence

  $36.92
  • Фен за коса • Боја Црна • EssentialCareSilenceфено

  PHILIPS BHD007/00 Fen za kosa crn 1800W

  $51.82
  • Фен за коса • Боја Црна • EssentialCare

  PHILIPS BHD029/00 Fen za kosa crn 1600W Dry Care Essential

  $41.21
  • Фен за коса • Боја Црна • DryCare Essential

  PHILIPS HP8103/00 Fen za kosa bel 1400W

  $20.40
  • Фен за коса • Боја Бела • SalonDry Compact

  PHILIPS HP8230/00 Fen za kosa crn 2100W

  $41.21
  • Фен за коса • Боја Црна • ThermoProtect 2100W

  ФЕН ADLER AD 2221

  $17.32

  ФЕН ADLER AD 2239

  $21.40

  ФЕН ADLER AD 2246

  $22.42

  ISKRA Fen za kosa RH 1827 CRN/VIOLETOV

  $46.51
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  ISKRA Fen za kosa RH-1803AM-1 Black

  $40.39
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Fen za kosa RH 1827 bronz.

  $40.60
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  ISKRA Fen za kosa RH-1803AM-1 Black&Pink

  $40.39
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Travel fen za kosa RH 1558-1BL

  $23.66
  Моќност: 1000W, 2 променливи брзини, Рачка на преклопување,

  Fen za kosa MAKS HD 3290 W

  $12.04
  Мoќнoст: 1200W Темпераурни нивоа:2 Можност за преклопување на рачката Кука за закачување

  ISKRA Fen za kosa RF 1818 Bel

  $28.15
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во бела боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Fen za kosa RF 1818 Crn

  $28.15
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Fen za kosa MAKS HD 4228

  $26.32
  Mоќност: 2200w Tемпературни нивоа:3 Брзини:2

  Fen za kosa MAKS HD 4242

  $18.36
  Моќност: 1600w Температурни нивоа:2 Копче за ладен впздух

  Fen za kosa BOSCH PHD1151

  $37.13
  Моќност:1200W Брзини:2 Рачка на склопување Кука за закачување Боја:црна

  Hair Dryer

  Filter by:

  Clear All
  Min: $11.00 Max: $58.00
  $11 $58