CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Hair Dryer

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  ECG Фен VV 112

  $17.34 $22.64

  ECG Фен VV 116

  $21.83 $26.93

  SENCOR Фен SHD 40 B

  $12.65 $16.32

  HOME electronics Фен за коса HD-22001G

  $20.38 $28.36
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  HOME electronics Фен за коса HD-22001R

  $20.38 $28.36
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.

  ПАКЕТ Правосмукалка VC-18002 + Фен HD-22001R

  $73.11 $91.39
  Пакет Правосмукалка + Фен за СУПЕР ЦЕНА за ONLINE НАРАЧКИ. ПОБРЗАЈТЕ!!!

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  $12.44 $15.50
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  $12.44 $15.50
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 108VT

  $21.62 $26.93
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  SENCOR Фен SHD 6600

  $21.62 $26.93
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 V

  $21.62 $26.93
  Боја: виолетова Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 W

  $21.62 $26.93
  Боја: бела Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 7120WH

  $19.99 $24.89
  Ултра-лесен дизајн Боја: бела Приклучна сила : 2000 W 2 брзини

  Фен за коса Адлер АД 2218

  $16.91
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2219

  $12.22
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2222

  $10.00 $14.28
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фен за коса Адлер АД 2223

  $16.30
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фен за коса Адлер АД 2224

  $24.46
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, 3 температурни нивоа

  Фен за коса Адлер АД 2225

  $21.81
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, Насочувач

  Фен Северин 0112

  $40.60
  Моќност: 1900W; 3 температурни подесувања;

  Фен за коса Северин 0130

  $32.62
  Моќност:2000 W 2 брзини / 3 топлински поставки

  Фен Северин 0140

  $26.50
  Моќност: 1900W 2 температурни подесувања

  Фен Северин 0141

  $36.70
  Моќност: 2000W; 2 температурни подесувања;

  Патен Фен Северин 0156

  $19.36
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Фен Северин 0163

  $18.34
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Фен Северин 0173

  $18.34
  Моќност: 1200W; 2 температурни подесувања;

  Iskra RH-1827M-5 (Black) Фен за сушење коса

  $20.38 $26.50
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Iskra RH-1827M-5 (Bronze) Фен за сушење коса

  $20.38 $26.50
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Iskra RH-1827M-5 (Purple) Фен за сушење коса

  $20.38 $26.50
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса

  $16.30
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Iskra RH-1818-1 (White) Травел фен за сушење коса

  $16.30
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во бела боја Долг кабел, гајка за закачување,

  Iskra RH-1803AM-1 (Black) Фен за сушење коса

  $24.28 $30.40
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  Фен Philips HP8232/00

  $44.86
  Моќност 2200w Усмерувач со тенок дизајн

  Фен Philips HP 8233/00

  $61.18
  Моќност 2200 w. Брзини: 2 Температури:2

  Фен за коса Gorenje HD122B

  $15.30
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD122P

  $16.12
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD203BG

  $31.62
  Beauty collection, IONIC CARE, Дополнителна нега со јонизатор, Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD215PR

  $39.78
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: Континуирано

  Hair Dryer

  Filter by:

  Clear All
  Min: $9.00 Max: $92.00
  $9 $92