Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Hair Clippers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Машинки за стрижење Philips HC3400/15

  $25.04
  Машинка за шишање Боја Црна жичана употреба

  Машинка за шишање Philips HC5440/15

  $42.94
  Машинка за шишање Боја Црна жичана употреба

  SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

  $11.28 $14.14
  Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото 4 додатоци Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување

  Апарат ѕа потшишување со тример Адлер АД 2822

  $24.86
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик, 18 различни должини на шишање

  Апарат за потшишување Адлер АД 2810

  $30.05
  Долг век на батеријата со зажтита од преполнување на истата, Висок квалитет на NiMH батеријата без "мемориски ефект", Овозможено е шишање додека се полни апаратот; 4 чешли (3, 6, 9, 12 mm) со 5 прилагодливи прстени за 25 различни должини на шишање

  Апарат за потшишување Адлер АД 2825

  $11.80
  4 заменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм, Долгорочна и остра острица од нерѓосувачки челик 45 mm широк, Тивок мотор

  Апарат за потшишување Адлер АД 2813

  $16.09
  Можно функционирање со кабел и без кабел, Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината

  Апарат ѕа потшишување Адлер АД 2818

  $17.88
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик, 18 различни должини на шишање

  Тример Адлер АД 2907

  $10.72
  Тример за нос, уши, веѓи, брада и мустаќи

  Тример за брада и коса Северин 0702

  $51.89
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  Апарат за потшишување Северин 0704

  $26.83
  Операција за мрежа и батерија До 45 минути време на работа со батерија

  Апарат за потшишување Северин 0707

  $25.04
  Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици

  Тример Северин 0781

  $14.30
  Ножеви од нерѓосувачки челик Две глави: една за сечење, со 16мм ножеви и една за фино обликување

  Iskra MR-700 Мини тример

  $21.30
  Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,

  Iskra QR8918 (Black) Машинка за шишање

  $17.88
  Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

  Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање

  $17.88
  Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

  Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање

  $26.67
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

  $26.67
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Iskra QR-PET2506 (Orange) Машинка за шишање на домашни миленици

  $32.04
  Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

  Hair Clippers

  Filter by:

  Clear All
  Min: $5.00 Max: $52.00
  $5 $52