CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  GRUNDIG

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Grundig HD-6862 Фен за сушење коса

  1.799,00 ден

  Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење

  1.699,00 ден

  Grundig MC-7240 Машинка за шишање и бричење

  1.799,00 ден

  Grundig MT-3910 Мини тример

  799,00 ден

  Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина

  1.590,00 ден 1.999,00 ден

  Grundig TA-4260 Поп ап тостер

  1.999,00 ден

  Grundig HM-5040 Миксер

  1.599,00 ден

  Grundig PS-5110 Дигитална вага за телесна тежина

  1.390,00 ден
  Вагата ви овозможува поддршка и помош за анализирање на вашата телесна тежина со голема прецизност. Мерење на телесна тежина, телесна маса (BMI), мускулна маса

  GRUNDIG

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 799,00 ден Максимум: 1.999,00 ден
  ден.799 ден.1999