CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DX

  €402,45
  Енергетска класа: А+ Боја: Металик сива Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)
  banner
  • Енергетска класа: A+
  • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
  • Рачка со зглоб
  • Боја: Металик сива
  • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
  • Климатска класа: SN, ST, N, T
  • 1 компресор
  • Вкупен бруто/нето капацитет: 370 / 368 l
  • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 370 / 368 l
  • Механичко управување
  • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
  • CrispZone фиока за зеленчук
  • IonAir со DynamiCooling
  • Сад за јајца/лед: 1 x 7
  • ЛЕД осветлување на кровот
  • 7 стаклени полици
  • Држач за шишиња
  • FreshZone фиока
  • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,4 kWh
  • Бучност: 38 dB(A)
  • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
  • Нето тежина на апаратот: 74,5 kg
  • Приклучна моќ: 60 W
  • Осигурувач: 10 A
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Енергетска класа: A+
  • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
  • Рачка со зглоб
  • Боја: Металик сива
  • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
  • Климатска класа: SN, ST, N, T
  • 1 компресор
  • Вкупен бруто/нето капацитет: 370 / 368 l
  • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 370 / 368 l
  • Механичко управување
  • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
  • CrispZone фиока за зеленчук
  • IonAir со DynamiCooling
  • Сад за јајца/лед: 1 x 7
  • ЛЕД осветлување на кровот
  • 7 стаклени полици
  • Држач за шишиња
  • FreshZone фиока
  • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,4 kWh
  • Бучност: 38 dB(A)
  • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
  • Нето тежина на апаратот: 74,5 kg
  • Приклучна моќ: 60 W
  • Осигурувач: 10 A