CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  GORENJE Машина за перење WS60SY2W

  $383.32
  Капацитет за перење: 1-6,5 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm Енергетска класа: A+++
  banner

  Енергетска класа: A+++
  Боја: Црна
  Иновативен облик и дизајн на барабанот (SpaDrum)
  Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm
  Капацитет за перење: 1-6,5 kg
  Волумен на барабанот: 42 l
  Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
  Одложен почеток на перење (24 часа)
  Регулирање на бројот на вртежи
  Ладно перење: Копче
  Персонализирани подесувања на сите програми
  16 програми
  Основни програми: Памук, Брзо перење (QuickWash), Микс синтетика, Рачно перење (HandWash), Спорт програма
  Специјални програми: Памук 30 с - 17 минути / Памук 20 С
  Можност за перење без центрифуга
  Регулирање на температурата
  Quick програма
  Звучен сигнал
  Програма за самочистење (SterilTub)
  Сензорска технологија (SensorIQ)
  Нормално тивко работење
  Интелигентен систем на памтење (AdaptTech перење)
  Автоматско препознавање на тежината на алиштата (TotalWeightControl)
  Сервисна дијагностика
  Рачно извлекување
  Сензори: Сензор за ниво на вода
  Долготраен грејач (DuraHeat)
  Делумен AquaStop
  Заклучување - заштита за деца (CDP)
  Контрола на стабилност (SCS)
  Годишна потрошувачка на вода: 9.209 l
  Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 149 kWh
  Ниво на бучност при перење: 56 dB(A)re1pW
  Ниво на бучност при центрифугирање: 68 dB(A)re1pW
  Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 44 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 91 × 51,5 cm
  Нето тежина на апаратот: 63 kg
  Бруто тежина на апаратот: 65 kg
  Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W
  Приклучна моќ: 2.000 W
  Осигурувач: 10 A
  Код: 434887
  EAN Код: 3838942957758

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Енергетска класа: A+++
  Боја: Црна
  Иновативен облик и дизајн на барабанот (SpaDrum)
  Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm
  Капацитет за перење: 1-6,5 kg
  Волумен на барабанот: 42 l
  Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
  Одложен почеток на перење (24 часа)
  Регулирање на бројот на вртежи
  Ладно перење: Копче
  Персонализирани подесувања на сите програми
  16 програми
  Основни програми: Памук, Брзо перење (QuickWash), Микс синтетика, Рачно перење (HandWash), Спорт програма
  Специјални програми: Памук 30 с - 17 минути / Памук 20 С
  Можност за перење без центрифуга
  Регулирање на температурата
  Quick програма
  Звучен сигнал
  Програма за самочистење (SterilTub)
  Сензорска технологија (SensorIQ)
  Нормално тивко работење
  Интелигентен систем на памтење (AdaptTech перење)
  Автоматско препознавање на тежината на алиштата (TotalWeightControl)
  Сервисна дијагностика
  Рачно извлекување
  Сензори: Сензор за ниво на вода
  Долготраен грејач (DuraHeat)
  Делумен AquaStop
  Заклучување - заштита за деца (CDP)
  Контрола на стабилност (SCS)
  Годишна потрошувачка на вода: 9.209 l
  Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 149 kWh
  Ниво на бучност при перење: 56 dB(A)re1pW
  Ниво на бучност при центрифугирање: 68 dB(A)re1pW
  Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 44 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 91 × 51,5 cm
  Нето тежина на апаратот: 63 kg
  Бруто тежина на апаратот: 65 kg
  Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W
  Приклучна моќ: 2.000 W
  Осигурувач: 10 A
  Код: 434887
  EAN Код: 3838942957758