CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: GORENJE

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CW

  22.490,00 ден
  24.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 325 l
  banner
  • Енергетска класа: A+
  • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
  • Врата: Метална рачка на врата
  • Боја: Бела
  • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
  • Климатска класа: ST, N, T
  • 1 компресор
  • Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l
  • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 230 / 222 l
  • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 95 / 85 l
  • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
  • Издржливост при прекин на електрична енергија: 21 h
  • Електронско управување позади вратата
  • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
  • IonAir со Multiflow 360° функција
  • NoFrost Plus
  • Функција за брзо замрзнување (FastFreeze)
  • Штедлива програма (EcoMode)
  • Сад за јајца/лед: 1 x 7
  • ЛЕД осветлување на кровот
  • 4 стаклени полици
  • Држач за шишиња
  • XXL SpaceBox фиока
  • Простор за замрзнување: 3 фиоки
  • 2 стаклени полици
  • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,82 kWh
  • Бучност: 42 dB(A)
  • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
  • Нето тежина на апаратот: 67,5 kg
  • Приклучна моќ: 120 W
  • Осигурувач: 10 A
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Енергетска класа: A+
  • Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
  • Врата: Метална рачка на врата
  • Боја: Бела
  • Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
  • Климатска класа: ST, N, T
  • 1 компресор
  • Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l
  • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 230 / 222 l
  • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 95 / 85 l
  • Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
  • Издржливост при прекин на електрична енергија: 21 h
  • Електронско управување позади вратата
  • CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
  • IonAir со Multiflow 360° функција
  • NoFrost Plus
  • Функција за брзо замрзнување (FastFreeze)
  • Штедлива програма (EcoMode)
  • Сад за јајца/лед: 1 x 7
  • ЛЕД осветлување на кровот
  • 4 стаклени полици
  • Држач за шишиња
  • XXL SpaceBox фиока
  • Простор за замрзнување: 3 фиоки
  • 2 стаклени полици
  • Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,82 kWh
  • Бучност: 42 dB(A)
  • Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
  • Нето тежина на апаратот: 67,5 kg
  • Приклучна моќ: 120 W
  • Осигурувач: 10 A