CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  GORENJE

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  GORENJE Машина за перење W6101/S

  €244.34 €268.95
  Енергетска класа А+ Капацитет на перењето: 1-6кг Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm Quick програма

  GORENJE Машина за перење W62Y2/S

  €232.11 €268.79
  Енергетска класа А++ Капацитет на перењето: 1-6,5 кг Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за перење W7223

  €293.24 €322.58
  Енергетска класа A+++ Капацитет на перењето: 1-7кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm SensoCar

  GORENJE Машина за перење W72X2

  €254.12 €279.54
  Енергетска класа А++ Капацитет на перењето: 1-7кг Број на вртежи на центрифугата: 600 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за перење W7723

  €325.84 €358.44
  Енергетска класа: A+++ Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за перење WT 62092

  €384.52 €422.98
  Енергетска класа: A+ Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 900 rpm Quick програма

  GORENЈE Машина за перење W 8503

  €309.54 €340.51
  Енергетска класа А+++ Капацитет на перењето: 1-8кг Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за сушење D 724BL

  €309.54 €340.51
  Енергетска класа:B Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 30, 60, 90 min

  GORENJE Машина за садови GS 63160S

  €342.14 €462.43
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Машина за садови GS 63160W

  €325.84 €435.54
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Комбинирани фрижидери RF6275W

  €266.50 €293.16
  Енергетска класа: А Боја: Бела Приклучна моќ: 95 W Бучност: 41 dB(A)

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRC6192TX

  €545.89 €600.49
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 329 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CW

  €391.04 €430.14
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 325 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CX

  €423.64 €466.00
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 325 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191TW

  €494.70 €544.18
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 329 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191TX

  €529.59 €582.55
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 329

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6202TW

  €488.84 €537.74
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 363 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6202TX

  €602.94 €663.23
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 363 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери RK6191AX

  €370.82 €407.99
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 120 W Бруто капацитет: 326 l

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DW

  €371.48 €408.64
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DX

  €398.54 €438.47
  Енергетска класа: А+ Боја: Металик сива Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191LW

  €431.14 €474.33
  Енергетска класа: А++ Боја: Бела Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  Фрижидер RK6191 AW

  €338.22
  Комбиниран фрижидер со фиоки Линија:Essential линија Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора Боја на апаратот: Бела Врата:Метална рачка на врата

  Пегла Gorenje SIH 1800 BT

  €24.29
  Моќност на грејачот: 1.800 W Аналогно Perfect Glide површина за пеглање

  Пегла Gorenje SIH 2200 BC

  €29.18
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 BS

  €27.55
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 PC

  €29.18
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 PS

  €27.55
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 TC

  €29.18
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH2200GC

  €25.92
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH2600BSS

  €38.96
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Ultra Steel (Инокс)

  Пегла Gorenje SIH2600GC

  €41.56
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Индикатор на температура

  Пегла Gorenje SIH2600YC

  €41.56
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Ultra Steel (Инокс)

  Пегла Gorenje SIT 2400 CGI

  €61.12

  Пегла Gorenje SIT 2700 RI

  €53.63
  Моќност на грејачот: 2.700 W Аналогно Индикатор на температура

  Пегла за коса Gorenje HS110PR

  €30.16
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки

  Пегла за коса Gorenje HS90BG

  €24.29
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки

  Фен за коса Gorenje HD122B

  €12.22
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD122P

  €12.88
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD203BG

  €25.26
  Beauty collection, IONIC CARE, Дополнителна нега со јонизатор, Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD215PR

  €31.78
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: Континуирано

  Фигаро за коса Gorenje HC19PR

  €22.66
  Beauty collection

  GORENJE Комбинирани фрижидери RF 4141ANW

  €219.89 €243.03
  Енергетска класа: A+ Боја: бела Бучност: 40 dB(A) Бруто капацитет: 210 l

  Миксер M450W

  €30.16

  Миксер M450B

  €30.81

  Миксер M450BS

  €63.39 €63.41

  Миксер M450WS

  €56.89

  GORENJE

  Filter by:

  Clear All
  Min: €12.00 Max: €603.00
  12 603