CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Girls Toys

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Плоча за цртање Frozen

  $28.56 $40.80

  Кукла Doc McStuffins

  $44.27 $63.24

  FROZEN Walkie Talkie 2016

  $13.14 $18.77
  Прекрасен воки-токи со ликовите на Frozen, совршен за разговори. Може да се користи надвор од дома. Домет 100m. Девојчињата со часови ќе се забавуваат зборувајќи. Копче за ON/OFF, LED светло и свитлива антена. Потребни се 2 6LR61/9V батерии кои не се вклучени. Димензиите на пакувањето 20х30х6 cm. Возраст 3+ години

  Frosen микрофон за снимање

  $21.42 $30.60
  Фантастичен преносен Frozen рачен микрофон со различни звучни ефекти

  Frozen Walkie Talkie

  $22.56 $32.23
  Прекрасен воки-токи со ликовите на Frozen, совршен за разговори.

  Frozen микрофон за снимање со сталак

  $28.56 $40.80
  Ексклузивен телескопски микрофон со 2 различни пратечки мелодии.

  Frozen плоча за цртање

  $28.56 $40.80
  Frozen плоча за цртање. Содржи предлошки со омилените ликови за цртање, листови со хартија, налепници и фломастери. Потребни 3 LR6 батерии. Возраст 3+ години.

  Frozen таен дневник

  $28.35 $40.49
  Меко јастуче полно забава. Пишувајте и чувајте ги своите тајни на странте на ткаенината.

  Плишана играчка мачето Bianca

  $54.86 $78.38
  Играј си со Bianca и нејзиното клопче волна. Bianca оди како вистинска мачка, сака кога ја галиш и се окажува кога ќе го споменете нејзиното име. Потребни батерии 4хАА батерии. Возраст 18+ месеци.

  Кукла Doc McStuffins (СОРТО)

  $44.27 $63.24

  Кукла Cupcake Surprise

  $6.85 $9.79

  Minnie Каса

  $40.60 $58.00

  Minnie Кујна

  $52.84 $75.48

  Minnie Летечка Машина

  $32.63 $46.61

  Пластична количка Minnie

  $17.14 $24.48
  Пластична количка за ставање и превоз на играчки. Мотив: Minnie. Димензии: 35х17x25cm. Возраст 2+ год.

  Количка пластична Princess

  $17.14 $24.48
  Пластична количка за ставање и превоз на играчки. Мотив: Minnie. Димензии: 35х17x25cm. Возраст 2+ год.

  Активен центар на надувување Frozen

  $78.40 $112.00
  Активен центар на надувување за деца од 2 и повеќе години. Центарот е наменет за максимално две деца. Сетот содржи 50 меки топчиња. Димензии 109x96x109 cm.

  Активен центар на надувување Minnie

  $61.40 $87.72
  Minnie мал активен центар на надувување за деца од 2 и повеќе години. Центарот е наменет за максимално две деца. Сетот содржи 50 меки топчиња. Димензии 176x101x76 cm.

  Буткалка магична авантура Frozen

  $55.55 $79.36
  Буткалка наменета за деца од 12 до 36 месеци. Нуди низа интерактивни фукции за часови и часови забавно возење. Производот работи на батерии (2 х АА, демо батерии вклучени во производот).

  Puzzle mini 54 (XX1201)

  $1.36 $1.94

  24984 MY LITTLE PONY SINGL ASST (HAS24984)

  $3.93 $5.61
  HAS24984

  Karti igri Disney (XX1218)

  $2.00 $2.86

  LEGO Friends Mia's Bedroom (18LEG41327)

  $14.27 $20.38
  18LEG41327

  LEGO Friends Stephanie's Bedroom (18LEG41328)

  $14.27 $20.38
  18LEG41328

  LEGO Nya - Spinjitzu Master (18LEG70634)

  $14.71 $21.01
  18LEG70634

  Girls Toys

  Filter by:

  Clear All
  Min: $1.00 Max: $168.00
  $1 $168