CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Gas stoves

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Iskra OR-201 плинско решо

  1,790.00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra OR-301 Плинско решо

  1,999.00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra OR 401 Плинско решо

  2,150.00 ден 2,490.00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra K-190 Плинско

  699.00 ден
  Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан)

  Iskra X-190 Плински пламеник

  899.00 ден
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  KAPPA Плинско решо KP 112

  1,250.00 ден 1,430.00 ден
  Плинско решо со 2 горилника Вкупна сила 3450W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA Плинско решо KP 113B

  1,540.00 ден 1,750.00 ден
  Плинско решо со 3 горилника Вкупна сила 4350W Емајлирано тело со капак Бела боја

  Gas stoves

  Filter by:

  Clear All
  Min: 699.00 ден Max: 2,490.00 ден
  ден.699 ден.2490