CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Gardening furniture

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување

  18,819.00 ден 22,140.00 ден
  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување (стакло + метал + платно ) сива

  Тенда за на зид Маркиза MQ 200x150 Модел 1100

  6,790.00 ден 7,989.00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  Тенда за на зид Маркиза MQ 300x200 Модел 1100

  7,990.00 ден 9,400.00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  1,599.00 ден 1,695.00 ден
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm зелена

  3,850.00 ден 4,080.00 ден
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  Пластичен фрижидер за ладење 25л

  799.00 ден 940.00 ден

  Пластичен фрижидер за ладење 32л

  1,090.00 ден 1,280.00 ден

  Стол Dolomiti PVC - Зелен

  869.00 ден 1,690.00 ден

  Стол Dolomiti PVC - портокалов

  869.00 ден 1,690.00 ден

  Стол Dolomiti PVC - розев

  869.00 ден 1,690.00 ден

  Стол Dolomiti PVC - син

  869.00 ден 1,690.00 ден

  Лежалка Arizona ПЦВ бела

  1,690.00 ден 2,590.00 ден
  Оваа лежалка за сонце е отпорна на временски влијанија и ќе биде исклучителен додаток за вашата градина, двор или тераса.

  Стол лежалка Lettino Fisso

  1,890.00 ден 2,890.00 ден
  Оваа лежалка за сонце е отпорна на временски влијанија и ќе биде исклучителен додаток за вашата градина, двор или тераса.

  Пивска гарнитура (дрво + метал) 80 х 200cm (маса и две клупи)

  6,990.00 ден 8,490.00 ден
  Супер за пикник за дружба со пријателите. Дебелина на масата 26mm, дебелина на клупата 28mm. Дрвото е лакирано од горна страна. Ширина на маасата 80 cm, ширина на клупата 25cm, должина на гарнитурата 200 cm. Лакирано со лак кој дозволува допир со храна.

  Gardening furniture

  Filter by:

  Clear All
  Min: 940.00 ден Max: 22,140.00 ден
  ден.940 ден.22140