CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Garden tools

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Iskra HG6OT Мотокултиватор

  17,999.00 ден

  Iskra LDE-520A Бензиски сврдел

  13,990.00 ден

  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример

  13,990.00 ден
  Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на вртежи на моторот:

  Iskra XY BC415 Бензиска моторна коса / тример за трева

  8,690.00 ден
  Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување на вашата околина 1,5 kW двотактен мотор со зафатнина од 42,7 cm3 Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа. За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1 литар гориво

  Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски тример / ножица за жива ограда со рачка

  3,390.00 ден 4,190.00 ден
  Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1

  Електричен тример ART 35

  5,450.00 ден 7,270.00 ден
  450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm/

  Iskra SF7J112 4 Електрична ланчана пила

  4,490.00 ден 5,990.00 ден

  Електрична косилка BOSCH ARM 37

  11,250.00 ден 14,990.00 ден

  BOSCH AMW 10 + AMW SG Моторна единица +додаток за тестер како основен модел

  8,699.00 ден 11,600.00 ден
  "Снага на мотор: 1.000 W Број на вртежи во празен од: 11.400 min-1

  AMW 10 + AMW SG Моторна единица +додаток за тестер како основен модел

  8,699.00 ден 11,600.00 ден
  Снага на мотор: 1.000 W Број на вртежи во празен од: 11.400 min-1

  AMW Тример додаток

  4,800.00 ден
  Пречник сечење: 36cm, Пречник конец 3,5мм, Тежина : 1,3 кг

  AMW Тример додаток жива ограда

  5,800.00 ден
  Должина на нож: 43cm, Растојание:15mm, Tежина: 2,3кг

  BOSCH Електрична пила AKE 30S

  5,620.00 ден 7,490.00 ден
  Снага на мотор: 1.800 W должина сечиво: 30 cm Брзина ланец: 9 m/s

  BOSCH Електрична пила AKE 35S

  6,990.00 ден 9,320.00 ден
  Снага на мотор: 1.800 W должина сечиво: 35 cm Брзина ланец: 9 m/s

  BOSCH Електрична пила AKE 40S

  7,710.00 ден 10,280.00 ден
  Снага на мотор: 1.800 W должина сечиво: 40 cm Брзина ланец: 9 m/s

  BOSCH Електрична косилка ROTAK 43

  16,400.00 ден 21,870.00 ден
  Снага на мотор (поwer drive): 1800 W ширина сечење: 43 cm Max вртежен момент 23 Nm

  BOSCH Отстранувач на мов - чешел за трева AWR 1100

  11,249.00 ден 14,990.00 ден
  Снага на мотор : 1100 W Работна ширина: 32 cm Систем 14 ротациони ножеви нерѓосувачки челик

  MTD КОСИЛКА ЕЛЕКТРИЧНА SMART 32E

  3,690.00 ден 4,390.00 ден

  MTD МОТОРЕН ТРИМЕР BC 52

  7,790.00 ден

  Батериски ножици за жива ограда BOSCH ISIO3

  5,250.00 ден 6,999.00 ден
  Li батерија 3,6 V, Растојание на нож 8 mm, Растојание на нож 8 mm

  Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева

  26,900.00 ден
  Косилката Iskra HG53SMH-MA190 има 4-тактен мотор, капацитет на моторот од 189 cc, должина на сечење 53 см, погоден за тревни површини до 1.800 m².

  Villager Villi 1200p Електрична косилка за трева

  4,590.00 ден
  Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2) Погодни се за користење во урбана средина. Тивки, компактни и лесни за складирање, изработени од квалитетен и долготраен материјал.

  Iskra HG6OT-B Мотокултиватор

  18,490.00 ден

  Garden tools

  Filter by:

  Clear All
  Min: 299.00 ден Max: 35,450.00 ден
  ден.299 ден.35450