CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Epilator

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Депилатор Philips HP6420/00

  $38.74
  Депилатор Боја Бела 2 брзини

  Депилатор Philips HP6422/01

  $45.47
  Депилатор Боја Црна 2 брзини

  Безжичен депилатор Remington EP7010

  $63.24
  Глава со 40 пинцети 2 брзини Главата може да се мие со вода

  Депилатор за употреба на мокра и сува кожа Philips BRE611/00

  $101.80
  Најбрзиот депилатор досега на Philips има единствени керамички дискови кои се вртат со брзина поголема од било кога и притоа цврсто ги фаќаат тенките и кратки влакна. Уживајте во седмици на свиленкаста мазна кожа и третирајте ги деловите од телото со приспособени методи на остранување на влакната.

  SCHOOL WET & DRY

  $40.78

  SCHOOL VELVET SMOOTH Blue

  $32.62

  SCHOOL VELVET SMOOTH PINK

  $32.62

  Epilator

  Filter by:

  Clear All
  Min: $32.00 Max: $102.00
  $32 $102