CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Tools, Electronics & LED Lights

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  BATERIJA SONY NH-AAB2KN 2X2000 1/2

  190.00 ден

  JMC LED 230V E14 C37 PC/PBT/AL 3000K 6W

  150.00 ден

  BATERIJA SONY NH-AAB4GN 4X2500 1/4

  220.00 ден

  JMC LED 230V E14 C37 PC/PBT/AL 4000K 6W

  150.00 ден

  JMC LED 230V E27 A60 PC/PBT/AL 3000K 9W

  160.00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 2-26 DRE

  13,990.00 ден

  BOSCH УДАРЕН ЧЕКАН GBH 3-28 DRE

  19,990.00 ден

  JMC LED 230V E27 A60 PC/PBT/AL 4000K 9W

  160.00 ден

  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување

  18,819.00 ден 22,140.00 ден
  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување (стакло + метал + платно ) сива

  JMC LED 230V GU10 4W 3000K 120st

  220.00 ден

  Тенда за на зид Маркиза MQ 200x150 Модел 1100

  6,790.00 ден 7,989.00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  Тенда за на зид Маркиза MQ 300x200 Модел 1100

  7,990.00 ден 9,400.00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  Тенда за на зид Маркиза MQ 400x250 Модел 1100

  9,990.00 ден 11,750.00 ден
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  JMC LED 230V GU10 4W 4000K 120st

  220.00 ден

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  1,599.00 ден 1,695.00 ден
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm зелена

  3,850.00 ден 4,080.00 ден
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  BOSCH РАЧЕН ЦИРКУЛАР GKS 190

  10,750.00 ден

  JMC LED 230V GU10 6W 4000K 120st

  250.00 ден

  Пластичен фрижидер за ладење 25л

  799.00 ден 940.00 ден

  Пластичен фрижидер за ладење 32л

  1,090.00 ден 1,280.00 ден

  Tools, Electronics & LED Lights

  Filter by:

  Clear All
  Min: 150.00 ден Max: 44,999.00 ден
  ден.150 ден.44999