CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Electrolux

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Вреќичка за Правосмукалка Electrolux E 200B

  €7,01

  Вреќичка за Правосмукалка Electrolux E 201B

  €7,66

  Вреќичка за Правосмукалка Zanussi ZA 120

  €5,54

  Пегла Electrolux EDB5220

  €44,34

  Пегла Electrolux EDBT800

  €24,12

  ELEKTROLUX pravosmukalka EENL52TGKOM

  €190,55

  ELEKTROLUX Pravosmukalka ECC41WR

  €122,74

  ELECTROLUX blender ESB2350 bel

  €67,64
  Electrolux ESB2350 • Блендер • бела боја

  ELECTROLUX blender ESB2500 smoothie

  €57,05
  Elextrolux ESB2500 • Блендер за правење SMOOTHIE • сребрена боја

  ELECTROLUX bokal za voda EEWA5230

  €47,92
  2200W, Капацитет на резервоар 1,5 l, ротацијата на садот 360

  ELECTROLUX pegla na parea EDB1675

  €41,40
  2200 W ; проток на паре: 0-50 g/min ; парни удари 70 g/min

  ELECTROLUX pegla na parea EDB1720

  €29,67
  2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел од нерѓосувачки челик.

  ELECTROLUX pegla na parea EDB1730

  €35,86
  2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел од нерѓосувачки челик.

  ELECTROLUX Pravosmukalka EEG41CB

  €100,90
  Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност 650W

  ELECTROLUX ra~en mikser EHM3300

  €48,57
  450W,5 брзина на работа, турбо функција,2 маталки за мешање,2 маталки за гмечење,кабел со должина од 1м.

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM3300

  €66,18
  600W,должина на кабел 1.2м,2 брзини,BPA материјал на долен дел од рачниот блендер,додатен наставак за мешање, чаша за мерење 600 ml,ножеви за сечење од нерѓосувачки челик, бело-сива боја

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM3400 4 vo 1 crn

  €61,29
  600W, должина на кабелот од 1,2м,2 брзини,инокс долен дел од рачниот блендер,додатен дел за мешање,додатни делови:мешалка,дел за пасирање, мерна чаша 700ml,ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM6500 4 vo 1 crn-inox

  €84,60
  700W, должина на кабел 1,8м, регулатор за брзина, турбо функција, иноксен долен дел на рачниот миксер, додатен дел за мешање, сасд кој спречува прскање, дополнителен делови: пасирка, сад за мерење, ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја.

  ELECTROLUX ra~na pravosmukalka ZB5003W

  €52,98
  Рачна правосмукалка на батерии,суво усисавање,LED индикатор за колку е полна батеријата,NiMH батерија 3.6V, без вреќичка,времето на користење 10 мин,време на полнење 16 часа,краток наставок на извлекување,четка за прашина,меки тркалaца,бела боја.

  ELECTROLUX toster EAT7800

  €90,14
  980 W; 7 степени на јачина; електронска регулација на моќност на печење

  ELECTROLUX vrekicki 5kom. E200B

  €10,60

  ELECTROLUX blender ESB2300 crn

  €67,64
  Лесен и компактен блендер, 450W, сечива на одвојување,пулс функција, стакло сад 1,5l,поклопец со отвор и дозер, црна боја.

  ELEKTROLUX Pravosmukalka ESPC71DB

  €173,76
  Правосмукалка со сад номинална моќност 650W енергетска класа: А / Ц / Б / А просечна годишна потрошувачка 26,7kwh

  ELECTROLUX vrekicki 4kom. E201B

  €10,60

  Electrolux

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €5,00 Максимум: €191,00
  5 191