CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Electrical heaters

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  999.00 ден 1,199.00 ден
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  DYNAMIC Калорифер 2586

  660.00 ден 750.00 ден

  Калорифер MAX КФ 580, црн

  639.00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Iskra PTC-2021L Зидна греалка

  2,890.00 ден
  Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W

  Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка

  3,333.00 ден
  • Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz| • Самостоен со можност за монтажа на ѕид

  Iskra QH-1500H Купатилска греалка

  1,499.00 ден
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra QH-1800CR Купатилска греалка

  1,690.00 ден
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra HH-09 Халогена греалка

  1,749.00 ден
  Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

  Iskra FH 105 калорифер

  1,299.00 ден
  Моќност: 2100W 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W 3 функции на дува: ладно, топло, топло Заштита од топлина: автоматски Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување Термостат: Да Носечка рачка: Да

  Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

  1,490.00 ден 1,999.00 ден
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  ISKRA FH 06 Kalorifer

  990.00 ден

  ISKRA FH03 Kalorifer

  999.00 ден

  ISKRA RADIJATOR YL-B28-11

  3,990.00 ден

  KALORIFER MAX KF 580 CRN

  690.30 ден

  Electrical heaters

  Filter by:

  Clear All
  Min: 639.00 ден Max: 5,999.00 ден
  ден.639 ден.5999