CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Dryers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA83IL/I

  39,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: А+++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech) Инвертер мотор (PowerDrive)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA92IL

  39,990.00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: Голем волумен на барабанот - 9 кг Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  SUSARA BEKO DB 7101 PA

  20,790.00 ден
  Кондезациска сушара Енергетска класа:В

  KONCAR Masina za susenje alista 7kg (SR 7VKP0)

  18,190.00 ден
  Машина за сушење Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15

  BOSCH Masina za susenje so toplotna pumpa WTH 83000BY

  45,490.00 ден
  Енергетска класа: А+ Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  Dryers

  Filter by:

  Clear All
  Min: 18,190.00 ден Max: 45,490.00 ден
  ден.18190 ден.45490