CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Digital Weight

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 BL

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  BOMANN Телесна вага PW 1409 FA CB

  1,460.00 ден 1,650.00 ден

  Телесна вага Tefal PP1133VO

  1,090.00 ден
  Електронска телесна вага

  Телесна вага Tefal BC5122V0

  1,599.00 ден
  Телесна вага LCD дисплеј Макс.тежина 150kg Автоматско вклучување и исклучување

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 RD

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  SENCOR Телесна вага SBS 2507 WH

  890.00 ден 1,050.00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Механичка вага за телесна тежина Адлер АД 8151 сина:

  569.00 ден
  Боја: Сина, Капацитет на мерење 130 кг, Висок квалитет

  Механичка вага за телесна тежина Адлер АД 8151 сива

  569.00 ден
  Боја: Сива, Капацитет на мерење 130 кг, Висок квалитет

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8121

  739.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло, Голем ЛЦД екран

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8124

  749.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, Монитор за маснотии, ЛЦД дисплеј

  Педијатриска вага Адлер АД 8139

  2,099.00 ден
  Мерен опсег: мин. 0,1 кг, макс.20кг, Функција на држење, Автоматско Вклучи/исклучи копче

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8157

  799.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, 4 сензорски систем за прецизно мерење на притисок, Свеж, елегантен дизајн.

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8117

  1,049.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, 4 сензорски систем за прецизно мерење на притисок, Свеж, елегантен дизајн.

  Дигитална вага за телесна тежина Северин 7010

  1,499.00 ден
  Капацитет на мерење 180 кг; Градирање d=100g;

  VIVAX Лична вага PS-156 B

  899.00 ден

  VIVAX лична вага PS-158WH

  799.00 ден

  VIVAX Лична вага PS-157P

  799.00 ден

  VIVAX Лична вага PS-154

  849.00 ден

  Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина

  1,190.00 ден
  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

  1,190.00 ден
  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина

  999.00 ден
  Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг Точност: 100 гр

  ISKRA GBS1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

  999.00 ден
  Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг

  ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА ADLER AD 8122

  650.00 ден 810.00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг; Градирање d=100g; Подлога напаревна од 6мм калено сигурносно стакло;

  Grundig PS-5110 Дигитална вага за телесна тежина

  1,390.00 ден
  Вагата ви овозможува поддршка и помош за анализирање на вашата телесна тежина со голема прецизност. Мерење на телесна тежина, телесна маса (BMI), мускулна маса

  Digital Weight

  Filter by:

  Clear All
  Min: 569.00 ден Max: 2,099.00 ден
  ден.569 ден.2099