CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  DeWALT

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  D25133K КОМБИНИРАН ЧЕКАН SDS-Plus 800 W 26 mm

  13,990.00 ден
  моќност: 800 W - број на вртежи: 0-1.500 /мин - број на удари: 0-5.500 /мин, ударна енергија: 2,6 J - прифат: SDS-Plus - дупчење до ( дрво/метал/бетон ): 30 / 13 / 26 mm - опрема: странична рачка, граничник за длабочина, куфер.

  D25501K ЕЛЕКТРОПНЕВ. КОМБ. ЧЕКАН 1100 W SDS-Max

  34,999.00 ден
  "- моќност: 1.100 W - бр. на вртежи: 400/мин. - бр.на удари: 2.740/мин. - ударна енергија: 8 J - прифат: SDS-Max - најголем капацитет дупчење во бетон 40 мм "- опрема: повеќепозициска странична рачка, куфер

  D25899K УДАРЕН ЧЕКАН/КРШАЧ SDS-Max 1.500 W 10 kg

  44,999.00 ден
  - моќност: 1500 W - бр.на удари: 2.040 удари/мин. - ударна сила: 17,9 J - држач на додаток: SDS-Max

  DCD710D2 Аку xr дупчалка / одвртувач 10,8 V 2,0 Ah Li-ion (DCD710D2)

  11,490.00 ден
  батерија: 10,8 V 2,0 Ah XR Li-lon моќност: 180 W број на вртежи 0-400/1500/мин. вртежен момент: 24 Nm брзостезна глава: 1,5-10 мм опрема: 2 батерии брз 40 мин. полнач, куфер

  DW03050 ЛАСЕРСКО МЕТРО 50 М

  8,499.00 ден 10,899.00 ден
  - класа на ласер: 2 - точност: +/- 1,5 mm/m - број на ласери: 1 - мерно подрачје: 50 m - опрема: 2 × 1,5 V DC LR03 (AAA) батерии

  DW292 ЕЛЕКТРИЧЕН УДАРЕН ОДВРТУВАЧ 710 W

  13,999.00 ден 15,999.00 ден
  - моќност: 710 W - број на вртежи: 2.200 /мин, број на удари: 2.700 /мин - вртежен момент: 440 Nm - одвртува до: M20, глава: 1/2’’

  DWD014S ДУПЧАЛКА СО БРЗОСТЕЗНА ГЛАВА 10 mm

  4,899.00 ден 5,999.00 ден
  - моќност: 550 W
- број на вртежи: 0–2800 /мин
- вртежен момент: 7,9 Nm
- дупчење во дрво / метал: 25 / 13 mm - брзостезна глава: 1–10 mm
- вретено: 1/2’’ × 20 UNF

  DWE4016 АГОЛНА БРУСИЛКА 730 W 115 MM

  5,499.00 ден 6,299.00 ден
  • Вртежи: 10.000 /min • Вретено: M14 • Maca: 1,8 kg

  DWE4237 АГОЛНА БРУСИЛКА 1400 W 125 mm

  7,499.00 ден 8,499.00 ден
  моќност: 1.400 W - број на вртежи: 11.500 /мин, антирестарт функција и мек старт - дијаметар на дискот: 125 mm - опрема: штитник, странична рачка, клуч

  DWE4257 АГОЛНА БРУСИЛКА СО РЕГУЛАЦИЈА 1500 W 125 MM

  9,499.00 ден 12,499.00 ден
  - моќност: 1.500 W - брзина. 2.800–10.000/мин. - дијаметар на диск: 125 мм Во опремата се вклучени: штитник, повеќепозициска бочна рачка, внатрешна и надворешна прирабница за диск и клуч.

  DWE492 АГОЛНА БРУСИЛКА 2.200 W 230 mm

  12,799.00 ден
  - моќност: 2.200 W- број на вртежи: 6.600 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, стезни прирабници, клуч

  DWE560 КРУЖНА ПИЛА 1.350 W

  10,499.00 ден 12,199.00 ден
  - моќност: 1.350 W - вртежи: 5.500 / мин. - длабочина на секот: 65 мм - лист: дијаметар 184 мм, отвор 16мм, можност за сечење под агол до 48 степени

  DWP849X ПОЛИРКА 1.250 W

  12,999.00 ден 15,999.00 ден
  - моќност: 1250 W
- број на вртежи: 0-600/3500 /мин
- дијаметар на дискот: 150 & 180 & 230 mm - опрема: 180 mm гумен диск и волнена навлака, странична рачка, хоризонтална рачка

  DeWALT

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4,899.00 ден Max: 44,999.00 ден
  ден.4899 ден.44999