CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Dell

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Adapter za DELL LapTop 19,5V-4,62A-pin7.4

  1,250.00 ден

  Сервер DELL PowerEdge R430

  Call for pricing
  Компактен и моќен сервер за секојдневно работење со длабочина од само 24“ погоден за различни работни процеси како: - Компјутерска обработка со високи перформанси - Веб сервер - Надзор и безбедност на веб страни - Надградба на инфраструктури

  Dell

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 ден Max: 43,990.00 ден
  ден.0 ден.43990