CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Dell

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Adapter za DELL LapTop 19,5V-4,62A-pin7.4

  1.630,00 ден

  ADAPTER NOTEBOOK DELL 60W, (DE 19.5V 3,34A 4,5*3.0) (ADA-017)

  1.290,00 ден

  Сервер DELL PowerEdge R430

  Јавете се за цени
  Компактен и моќен сервер за секојдневно работење со длабочина од само 24“ погоден за различни работни процеси како: - Компјутерска обработка со високи перформанси - Веб сервер - Надзор и безбедност на веб страни - Надградба на инфраструктури

  Сервер DELL PowerEdge T330

  Јавете се за цени
  Моќен, ефикасен, разновиден. Управување на апликации за SMB и далечинска експозитура и проширување на капацитетите за чување на податоци со моќен и проширлив еднојадрен сервер.

  Сервер DELL PowerEdge R330

  Јавете се за цени
  Моќен, разновиден, надградлив. Управување на апликации за SMB и далечинска експозитура и проширување на капацитетите за чување на податоци со моќен и проширлив еднојадрен рак сервер со висока достапност.

  DELL Inspiron Mini 10 1010 11z 1110 H768N

  Јавете се за цени
  Почнувајќи од: 2.300,00 ден

  Dell

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 ден Максимум: 1.940,00 ден
  ден.0 ден.1940