CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Cooking appliances

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  BOSCH Аспиратор DWW 06W650

  $217.26 $254.59
  Влечна сила 650 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 420

  $106.49 $124.85
  Боја: Бела Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  Iskra OR-201 плинско решо

  $36.52
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 450

  $122.20 $144.43
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 1.270 W

  Iskra OR-301 Плинско решо

  $40.78
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  KAPPA Аспиратор ONDA CK12N-60X

  $93.02 $105.88
  Влечна сила 500 m3/h Копче со 3 брзини Боја : инокс Широчина 60 см

  BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

  $190.74 $224.20
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Правосмукалка BGL 2UB110

  $89.56 $105.88
  Боја: пастелно сина Енергетска класа : А Приклучна сила: 2200 W Волумен на вреќичката: 3,5 l

  Iskra OR 401 Плинско решо

  $43.86 $50.80
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA30-60XG

  $61.00 $79.36
  Влечна сила 500 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 2 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микробранова HMT 84 M451

  $252.96
  Боја: Инокс Волумен: 25 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  Iskra K-190 Плинско

  $14.26
  Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан)

  BOSCH Комбиниран шпорет HGD 74D250E

  $678.30 $795.40
  Мултифункционална 3D Comfort рерна 3 плин + 1 струја 8 функции Сигурносно заклучување за деца

  Iskra X-190 Плински пламеник

  $18.34
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  SAMSUNG Микробранова ME 71A/BOL

  $89.56 $101.80
  Боја: Бела Волумен: 20 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  KAPPA Плинско решо KP 112

  $25.50 $29.17
  Плинско решо со 2 горилника Вкупна сила 3450W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA Плинско решо KP 113B

  $31.42 $35.70
  Плинско решо со 3 горилника Вкупна сила 4350W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.TK3

  $271.12
  Боја: кафеава 2 плин 2 струја Двојно застаклена врата на рерната 3 години гаранција

  BOSCH Електричен шпорет HCA 422 250E

  $534.28 $626.28
  Енергетска класа : А Боја : инокс Приклучна сила: 9,2 kW Фиока за прибор

  BOSCH Електричен шпорет HCA 743 220F

  $632.38 $741.13
  Енергетска класа : А Боја : бела Приклучна сила: 9,7 kW Фиока за прибор

  BOSCH Електричен шпорет HCA 743 250E

  $659.53 $773.16
  Енергетска класа : А Боја : инокс Приклучна сила: 9,7 kW Фиока за прибор

  МИКРО ПЕЧКА SEVERIN 7892 КРЕМ

  $112.00
  125 години SEVERIN јубилејно издание Moќност на микробрановата: 700 W Моќност на грилот: 1000 W Капацитет на услуга од 20l Мултифункционален дигитален дисплеј Дигитален тајмер со звучен сигнал Остранлова плоча 25,4cm Топлински изолирана Обложена внатрешност 5 различни опции вклучувајќи и одмрзнување 8 различни автоматски програми Димензии (ШxВxД):44,5 cm x 36 cm x 25,5 cm

  Iskra HL48RCT Мини шпорет

  $138.52
  Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm) Напон 220-240V~50/60Hz Зафатнина 48 Lit.

  KAPPA Мини шпорет KP 5005B

  $85.48 $96.70
  Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Моќност на рерната 1500 W Podarok: vtora tepsija (okrugla)

  Електричен шпорет VOX CHT 5001 Бел - рамна плоча

  $295.60 $326.20
  Електричен шпорет со glass керамичка плоча Енергетска класа В Glass керамичка плоча за готвење

  Електричен шпорет VOX CHT 5001 IX Инокс рамна плоча

  $305.80 $346.60
  Електричен шпорет со glass керамичка плоча Енергетска класа В Glass керамичка плоча за готвење 4 зони на готвење (2xØ180+2xØ145mm) Зафатнина на рерната 53L Мултифункционална рингла Инокс боја

  KAPPA Мини шпорет KP 4003

  $118.30 $134.44
  Боја: бела Двојно стакло на вратата Термостат за температура од 50-250°С Моќност на рерната 1000 W

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 BK 3

  $236.44 $252.74
  Енергетска класа : B Боја : бела Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 TK3

  $236.44 $252.74
  Енергетска класа : B Боја : кафеава Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.BK3

  $271.12
  Енергетска класа : А Боја : кафеава Без вентилатор 3 години гаранција

  ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX CHT 6005

  $326.20 $367.00
  Енергетска класа А Тип на рерна конвекциска Капацитет на рерна 61 l Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ145mm) Мулти функционална рерна 6 функции Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x85 cm Боја inox Гаранција 5 години

  ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX EHB 504 БЕЛ

  $203.80 $214.00
  Енергетска класа B Капацитет на рерна 53 l Број на рингли 3 стандардни + 1 експрес Карактеристики 2 грејачи (по 1000W)+грил 2000W, Боја Бела Димензии (ШxДxВ) 50 x 60 x85 cm Гаранција 5 години

  Cooking appliances

  Filter by:

  Clear All
  Min: $14.00 Max: $796.00
  $14 $796