CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Contact Grills

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Скара SBG 106 BK

  3,740.00 ден
  Електрична скара со нелеплива површина 47х31см , 2300W

  Апарат за печење MAX ПМ 1800 Т МУЛТИ БАКЕР:

  2,490.00 ден
  Моќност: 1800w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Се отвара 180°C

  Електрична скара Севeрин 1511

  2,599.00 ден
  Моќност:2300W Хромирана жица за скарата Монтажна жица на скарата со греач

  Електрична скара Северин 9320

  1,699.00 ден
  Моќност:2300W Високо квалитетно пластично куќиште

  Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач

  3,999.00 ден
  Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

  Iskra GR-810 Плинска скара

  2,899.00 ден
  Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки

  EЛЕКТРИЧНА СКАРА СО ПОСТОЉЕ SEVERIN 8521

  2,999.00 ден
  Моќност:2300 W Хромирана решетка за скарата Монтажна решетка на скарата со грејач Мicro-safety свич, грејачот се гаси автоматски во случај на поместување на скарата Отстранлив послужавник за вода кој лесно се чисти Пластично куќиште Ниска генерација на мирис и чад со употреба на наполнет послужавник за вода Променлив термостат Пилот светлина Димензии на површината за скара: 37x23 см Вкупен капацитет:851 cm² Висината на скарата: 73 cm

  GORENJE Skara TG 2514 B

  3,690.00 ден

  PHILIPS HD6321/20 Elektri~na skara 2000W

  4,499.00 ден
  • Електрична скара • 2000W • Нелеплива плоча со две страни

  Elektricna Skara SENCOR SBG 106 BK

  3,390.00 ден
  Боја: црна Моќност на грејачот: 2300 W Две површини за работа Едноставно печење

  Gril SENCOR SBG 3050 SS

  3,290.00 ден
  Боја: инокс Моќност на грејачот: 1.800 W Нелепливи плочи за скара Лесен и пренослив

  Elektri~na plotna SKARA SEVERIN 2388

  3,299.00 ден
  Моќност: 2200W Капацитет:1160см2

  Contact Grills

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1,699.00 ден Max: 4,499.00 ден
  ден.1699 ден.4499