CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Citrus Juicer

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Цитрус Адлер АД 4003

  €14.65
  Моќност: 40W, Два различни конуси за цедење, Ротација на десната и левата страна

  Цедалка Bosch MCP 3500

  €25.92
  Моќност: 25W, Капаците: 0,8 литри, Наменет само за цитрусни плодови

  ЦЕДАЛКА MAX KL 323 А

  €10.58

  GORENJE Cedac na agrumi CJ 25 W

  €19.40

  Cedalka MAX KL 323 A

  €10.60
  Моќност:25W Капацитет на садот: 1l

  PHILIPS HR2738/00 citrus presa bela 25W

  €21.17
  • Цитрус преса • Боја бела • Моќност 25W

  Cedalka HOME CJ-401W

  €17.12
  Покрај тоа што е здраво, конзумирањето на цитруси може да биде и вистинско уживање. Со Home Electronics цедалката до максимум ги искористувате и големите и малитре цитруси, благодарение на двете различни куполи со различни димензии и филтер кој се подесува за дозирање на пулпата по вкус. Ако често ја користите цедалката и не сакате да ја миете секој пат, со приложениот поклопец лесно од прашина ги штитите деловите кои доаѓаат во контакт со овошјето и сокот. При миење цедилата едноставно расклопете ја, и кога деловите ќе се исушат, само повторно составете ја. Благодарение на компактниот дизајн, овоој апарат совршено се вклопува во кујнскиот ентериер, а што поблиску го ставите до вашиот поглед, почесто ќе ги внесувате потребните дози на витамини.

  Cedalka HOME CJ-401W

  €17.12
  Покрај тоа што е здраво, конзумирањето на цитруси може да биде и вистинско уживање. Со Home Electronics цедалката до максимум ги искористувате и големите и малитре цитруси, благодарение на двете различни куполи со различни димензии и филтер кој се подесува за дозирање на пулпата по вкус. Ако често ја користите цедалката и не сакате да ја миете секој пат, со приложениот поклопец лесно од прашина ги штитите деловите кои доаѓаат во контакт со овошјето и сокот. При миење цедилата едноставно расклопете ја, и кога деловите ќе се исушат, само повторно составете ја. Благодарение на компактниот дизајн, овоој апарат совршено се вклопува во кујнскиот ентериер, а што поблиску го ставите до вашиот поглед, почесто ќе ги внесувате потребните дози на витамини.

  Citrus Juicer

  Filter by:

  Clear All
  Min: €10.00 Max: €26.00
  10 26