CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Candy

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  CANDY Вградна фурна FPE 602A/6X

  $203.98 $231.74
  4 начини на греење Вовлечени копчиња Аналоген програмски саат Приклучна сила: 2,1 kW

  CANDY Вградна плотна CH 64C/2

  $203.98 $240.70
  Дигитални контролни типки Четири површини за кување Сигурносно заклучување за деца Приклучна сила : 5,3 kW

  Candy

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $231.00 Максимум: $241.00
  $231 $241