CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Built in heating panels

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  4,490.00 ден

  BOSCH Вградна плотна PBY 6C5B80Q

  8,990.00 ден 10,330.00 ден
  Комбинирана инокс плоча 3 плински полиња и 1 електрична плоча Термоелектричен осигурувач Палење со една рака

  BOSCH Вградна плотна PIB 375FB1E

  21,770.00 ден 25,500.00 ден
  Сензорско управување Дигитален дисплеј Сигурносен клуч за деца Сила 3,7kw

  BOSCH Вградна плотна PKF 375FP1E

  17,990.00 ден 21,050.00 ден
  Сензорско управување Дигитален дисплеј Сигурносен клуч за деца Сила 3,2 kw

  BOSCH Вградна плотна PKF 645B17E

  17,990.00 ден 21,050.00 ден
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дигитален дисплеј

  BOSCH Вградна плотна PKF 645CA1E

  13,530.00 ден 15,870.00 ден
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  BOSCH Вградна плотна PKF 659C17E

  17,920.00 ден 21,010.00 ден
  Стаклокерамика со бела боја Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  BOSCH Вградна плотна PKN 651FP1E

  24,820.00 ден 29,100.00 ден
  Заштита од деца Приклучна сила : 8,3 kW 4 полиња за готвење HighSpeed Дигитален дисплеј TopControl

  BOSCH Вградна плотна PSY 626B21E

  25,500.00 ден 29,890.00 ден
  3 Горилника +1 електрична плоча Палење со една рака Приклучна сила : 5,9 kW Странична мануелна контрола

  BOSCH Вградна плотна PUE 611BB2E

  27,350.00 ден 32,100.00 ден
  Индукциска плоча Без оквир Boost функција Приклучна сила: 4,6 kW

  BOSCH Вградна плотна PUE 645BF1E

  27,350.00 ден 32,100.00 ден
  Стаклокерамичка Приклучна сила: 3,7 kW 4 индукциски полиња за готвење Дигитален дисплеј TopControl

  BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E

  13,950.00 ден 16,350.00 ден
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW Дигитален дисплеј 4 HighSpeed полиња за готвење

  SAMSUNG Вградна плотна C 61R2AAST/BOL

  14,999.00 ден 17,770.00 ден
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6 kW 4 полиња за готвење Контрола на допир

  ВГРАДНА ПЛОЧА MAX BH 4000

  10,490.00 ден

  CANDY Вградна плотна CH 64C/2

  9,999.00 ден 11,799.00 ден
  Дигитални контролни типки Четири површини за кување Сигурносно заклучување за деца Приклучна сила : 5,3 kW

  ВГРАДНА ПЛОЧА VOX ЕBC 410 DB

  10,790.00 ден

  ВГРАДНА ПЛОЧА BOSCH PKN645BA1E

  19,990.00 ден
  Зони за товење предналево: Ø 180 mm, 2 kW; заден лев: Ø 170 mm, 2.6 kW; заден десен: Ø 145 mm, 1.2 kW; Предно десно: Ø 145 mm, 2,2 kW Прилагодување на моќност: 17 степени Дигитален дисплеј TopControl Рестарт функција Димензии (ШxД): 583 милиметри x 513 милиметри

  ВГРАДНА ПЛОЧА BOSCH PKN645D17

  19,990.00 ден

  Built in heating panels

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4,490.00 ден Max: 32,100.00 ден
  ден.4490 ден.32100