CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Built-in appliances

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  BOSCH Аспиратор DFL 064W50

  8,090.00 ден 9,490.00 ден
  Влечна сила 400 m3/ h Ширина : 60 см Копче со 3 брзини Боја : инокс

  BOSCH Микровална BFL 634GS1

  39,220.00 ден 45,999.00 ден
  Боја: Инокс Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  Вградна плоча VOX EBX 200ЕIX

  3,990.00 ден 4,490.00 ден

  Вградна рерна VOX EBB 2121 IX (Инокс)

  10,490.00 ден 11,990.00 ден

  BOSCH Микровална BFL 634GB1

  39,220.00 ден 45,999.00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  АСПИРАТОР MAX 3062 БЕЛ

  2,590.00 ден 2,990.00 ден

  АСПИРАТОР MAX 3062 ИНОКС

  2,790.00 ден 3,190.00 ден

  АСПИРАТОР MAX VERTICAL 600 ЦРН, ANG 600 ЦРН

  8,990.00 ден 12,990.00 ден

  Вградна плинска плоча VOX EBC 200 GB

  5,990.00 ден 6,790.00 ден

  BOSCH Микровална BFL 634GW1

  39,220.00 ден 45,999.00 ден
  Боја: Бела Врата: Стакло Волумен: 21 l Приклучна моќ: 90-900 W

  АСПИРАТОР MAX 5262 ЦРН

  2,990.00 ден 3,790.00 ден

  АСПИРАТОР MAX VERTIGO9 E HIP ANG 900 E

  8,990.00 ден 13,590.00 ден

  АСПИРАТОР MAX АРТ ДЕКО9 S 900

  8,990.00 ден 12,999.00 ден

  Вградна машина за садови VOX GSH 6641

  14,990.00 ден 16,490.00 ден

  Вградна плоча VOX EBC 400 DB

  9,290.00 ден 10,490.00 ден

  BOSCH Микровална HMT 84G654

  22,490.00 ден 26,350.00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 25 l Приклучна моќ: 90-1000 W

  GORENJE Aspirator DF 6116 E

  5,290.00 ден
  Влечна сила 400 m³/h Ширина : 59,8 см Копче со 3 брзини Боја : Сива

  KONCAR Машина за садови PP 60.IL5

  16,000.00 ден
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Вградна фурна HBA 43T350

  25,999.00 ден 31,650.00 ден
  7 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3.58 kW

  BOSCH Микровална HMT 84M654

  19,990.00 ден 23,440.00 ден
  Боја: Црна Врата: Стакло Волумен: 25 l Приклучна моќ: 900 W

  MAX Aspirator 3062 bel

  2,990.00 ден
  Мотор: 1 x 90W Механичка контролна табла со 3 брзини On/ Off пилот сијаличка

  ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР VOX IKK 3400

  17,990.00 ден 20,490.00 ден

  Вграден комбиниран фрижидер - интегриран RCI4180AW

  22,190.00 ден
  Бруто капацитет: 286 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 54 × 177,5 × 54,5 cm

  Вграден комбиниран фрижидер - интегриран RKI5182E1

  29,990.00 ден
  Бруто капацитет: 263 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 55,5 × 177,2 × 54,5 cm

  Вграден Под пулт фрижидер - интегриран FIU6092AW

  20,990.00 ден
  Бруто капацитет: 96 l Тип на апарат: Под пулт интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm

  Вграден подпултен фрижидер - интегриран RBIU6092AW

  20,490.00 ден
  Бруто капацитет: 130 l Тип на апарат: Под пулт интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RBI4121AW

  18,850.00 ден
  Бруто капацитет: 205 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RBI4181E1

  23,690.00 ден
  Бруто капацитет: 288 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RI4091AW

  13,190.00 ден
  Бруто капацитет: 146 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RI4121AW

  16,490.00 ден
  Бруто капацитет: 214 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер - интегриран RI4181E1

  22,990.00 ден
  Бруто капацитет: 305 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер со горна комора - интегриран RFI4121AW

  16,690.00 ден
  Бруто капацитет: 195 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер со горна комора - интегриран RFI4151AW

  17,390.00 ден
  Бруто капацитет: 234 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 144,5 × 54,5 cm

  Вграден фрижидер со горна комора - интегриран RFI4160AW

  17,390.00 ден
  Бруто капацитет: 264 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 54 × 157,5 × 54,5 cm

  Вграден подпултен фрижидер - интегриран RIU6092AW

  19,990.00 ден
  Бруто капацитет: 144 l Тип на апарат: Под пулт интегриран Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 59,6 × 82 × 54,5 cm

  BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E

  20,599.00 ден 24,150.00 ден
  Енергетска класа А + Број на комплети : 12 Број на температури: 3 Број на програми : 4

  Вграден комбиниран фрижидер - интегриран NRKI2181E1

  30,990.00 ден
  Бруто капацитет: 269 l Тип на апарат: Вграден интегриран NoFrost DualAdvance Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

  Вертикален замрзнувач за вградување FI4091AW

  14,690.00 ден
  Бруто капацитет: 103 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

  Вертикален замрзнувач за вградување FNI5182A1

  42,990.00 ден
  Бруто капацитет: 235 l Тип на апарат: Вграден интегриран NoFrost Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 55,5 × 177,2 × 54,5 cm

  BOSCH Вградна плотна PKF 659C17E

  20,990.00 ден
  Стаклокерамика со бела боја Приклучна сила : 6,6 kW 4 HighSpeed полиња за готвење Дугмиња за управување

  BOSCH Вградна фурна HBN 531S1F

  20,399.00 ден 24,100.00 ден
  8 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3,65 kW

  BOSCH Вградна фурна HBN 531W1F

  20,399.00 ден 24,100.00 ден
  8 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3,65 kW

  BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E

  13,950.00 ден 16,350.00 ден
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6,6 kW Дигитален дисплеј 4 HighSpeed полиња за готвење

  ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BOSCH SMV46KX05E

  33,990.00 ден
  Енергетска класа: A++ Капацитет перење: 13 комплети Бучава : 44 dB (A) re 1 pW Програми: 6 EcoSilence Drive инвертер мотор Одложен старт: 1 - 24 h LED приказ за дозирање на солта LED приказ за дозирање на среството за сјај AquaStop систем

  SAMSUNG Вградна плотна C 61R2AAST/BOL

  14,999.00 ден 17,770.00 ден
  Заклучување за заштита од деца Приклучна сила : 6 kW 4 полиња за готвење Контрола на допир

  CANDY Вградна фурна FPE 602A/6X

  9,999.00 ден 11,360.00 ден
  4 начини на греење Вовлечени копчиња Аналоген програмски саат Приклучна сила: 2,1 kW

  Built-in appliances

  Filter by:

  Clear All
  Min: 2,990.00 ден Max: 45,999.00 ден
  ден.2990 ден.45999