CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Bread Makers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH

  4,110.00 ден 5,100.00 ден
  Боја : бела Моќност на грејачот: 480-580 W Број на oднапред дефинирани програми: 12 Можност до 1 час да се одржи топлина

  Апарат за правење леб Северин 3990

  4,399.00 ден
  Моќност 600 W Капацитет 750-1000г

  VIVAX Уред за печење леб BM-750S

  3,799.00 ден
  Капацитет: 750 g 12 програми, LCD екран програма за брзо печење

  Bread Makers

  Filter by:

  Clear All
  Min: 3,799.00 ден Max: 5,100.00 ден
  ден.3799 ден.5100