Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  Brandname компјутери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  PERSONAL COMPUTER LENOVO IdeaCentre H30-00 (90C2007SYB)J1800-2.4Hz/4GD/500GB

  10.990,00 ден

  LENOVO IC H50-50 Black Intel® Core™ i3-4170 Processor (3M Cache, 3.70 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD /DVD_RW/ Keyboard + Mouse/ Windows 8.1 Pro

  29.056,13 ден
  Intel Core i3-4170 3.70 GHz 4 GB DDR3 RAM

  Brandname компјутери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 10.990,00 ден Максимум: 29.057,00 ден
  ден.10990 ден.29057