CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: BOSCH

  BOSCH Машина за садови SMS 25AI00E

  $499.60
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5
  banner
  • Енергетска класа: A +
  • Број на комплети : 12
  • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
  • Број на програми : 5
   -Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65° C, Еко 50 °C, 1 H 65 ° C, Пред-плакнење
  • 4 температури
  • Број на посебни функции : 1
   -Variospeed
  • ActiveWater хидрауличен систем
  • Дозирање асистент
  • EcoSilence диск инвертор мотор
  •  Aqua-Sensor- сензор за полнење
  • Автоматска детекција на детергенти
  • Техника за наизменично испирање
  • Регенерациска електроника
  • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
  • Vario корпи
  • XXL корпа-сребрена боја
  • Електронски приказ за преостанато време во минути
  • Боја на индикатор: црвена
  • Одложен страт : 1-24 h
  • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
  • Anti-Fingerprint
  • Регулатор за управување со вградена start типка
  • Систем за заштита на чаши
  • AquaStop
  • Внатрешност од нерѓосувачки челик
  • Димензии (В x Ш x Д): 845 x 600 x 600
  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *
  • Енергетска класа: A +
  • Број на комплети : 12
  • Бучава: 48 dB (A) re 1 pW
  • Број на програми : 5
   -Интензивна 70 ° C, Автоматски 45-65° C, Еко 50 °C, 1 H 65 ° C, Пред-плакнење
  • 4 температури
  • Број на посебни функции : 1
   -Variospeed
  • ActiveWater хидрауличен систем
  • Дозирање асистент
  • EcoSilence диск инвертор мотор
  •  Aqua-Sensor- сензор за полнење
  • Автоматска детекција на детергенти
  • Техника за наизменично испирање
  • Регенерациска електроника
  • Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање
  • Vario корпи
  • XXL корпа-сребрена боја
  • Електронски приказ за преостанато време во минути
  • Боја на индикатор: црвена
  • Одложен страт : 1-24 h
  • LED дисплеј за сол и средство за плакнење
  • Anti-Fingerprint
  • Регулатор за управување со вградена start типка
  • Систем за заштита на чаши
  • AquaStop
  • Внатрешност од нерѓосувачки челик
  • Димензии (В x Ш x Д): 845 x 600 x 600