CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BOSCH

  BOSCH Вградна фурна HBA 43T350

  25.990,00 ден
  7 начини на греење Вовлечени копчиња Заклучување за заштита од деца Приклучна сила: 3.58 kW
  banner
  • Мултифункциска рерна :HBN 43T350
  • Изработена е од еколошки чиста материјали
  • 7 начини на греење
  • Облоги од  Eco clean за самочистење на надворешните и страничните зидови
  • Внатрешноста е обложена со гранит емајл , 53 л
  • Автоматско брзо загревање
  • Електронски програмски сат
  • Внатрешноста на печката е осветлена
  • Потполно стаклена внатрешна врата
  • Заклучување за заштита од деца
  • Дугмиња кои се вовлекуваат
  • Вентилатор за ладење
  • Потполно стаклена врата
  • Отварање: класично
  • Телескопски водилки на узвлекување на 3 нивоа
  • Приклучен кабел 0,95 м
  • Прибор
  • 1х емајлиран лим за печење
  • 1х решетка
  • Приклучна сила: 3.58 kW
  • Димензии:в/ш/д: 595 /595 / 515 mm
  • Димензии за вградување:в/ш/д: 575-595 / 560/ 550 mm
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Мултифункциска рерна :HBN 43T350
  • Изработена е од еколошки чиста материјали
  • 7 начини на греење
  • Облоги од  Eco clean за самочистење на надворешните и страничните зидови
  • Внатрешноста е обложена со гранит емајл , 53 л
  • Автоматско брзо загревање
  • Електронски програмски сат
  • Внатрешноста на печката е осветлена
  • Потполно стаклена внатрешна врата
  • Заклучување за заштита од деца
  • Дугмиња кои се вовлекуваат
  • Вентилатор за ладење
  • Потполно стаклена врата
  • Отварање: класично
  • Телескопски водилки на узвлекување на 3 нивоа
  • Приклучен кабел 0,95 м
  • Прибор
  • 1х емајлиран лим за печење
  • 1х решетка
  • Приклучна сила: 3.58 kW
  • Димензии:в/ш/д: 595 /595 / 515 mm
  • Димензии за вградување:в/ш/д: 575-595 / 560/ 550 mm