CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  BOSCH

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Мелница за кафе Bosch МКМ6000

  1.199,00 ден
  Капацитет: 75g кафе во зрна, Сигурносен прекинувач, Ножот и чашата за мелење се изработени од не`рѓосувачки челик

  Цедалка Bosch MCP 3500

  1.590,00 ден
  Моќност: 25W, Капаците: 0,8 литри, Наменет само за цитрусни плодови

  Миксер Bosch МFQ 3010С

  1.599,00 ден
  Моќност: 300W, Брзини: 2, Турбо копче

  Миксер Bosch МFQ 22100S

  1.999,00 ден
  Моќност: 375 W, Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок , 4 степени на работа

  Миксер Bosch MFQ 36450S

  3.299,00 ден
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Додатоците можат да се перат во машина за садови

  Миксер со Постоље Bosch 36460 S

  3.790,00 ден
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Капацитет на садот:1л, Две обични маталки, две маталки за тесто

  Миксер Bosch MFQ 36440 S

  3.099,00 ден
  Моќност:450W, Брзини:5, Блендер од температурно отпорна пластика

  Миксер Bosch MFQ 2210 PS

  1.990,00 ден
  Боја: бела/розева, Називна сила: 370 W, Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка

  Рачен блендер Bosch MSM 14000

  1.099,00 ден
  Приклучна сила: 400 W, Ергономски обликуван дводелен штапен миксер, Променлива нога за мешање

  Рачен Блендер Сет Bosch MSM 14200

  1.890,00 ден
  Моќност: 400W, Додаток сецко, Сад за мешање со капак

  Блендер Bosch MMB 21P0R

  4.400,00 ден
  МОЌНОСТ: 500 W, 2 БРЗИНИ, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm, ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm

  Блендер Boш MSM 64110

  1.890,00 ден
  Приклучна сила: 450 W, Ергономски обликуван дводелен штапен миксер, Променлива нога за мешање

  Блендер - Смути Bosch MMBM7G3M

  5.490,00 ден
  Моќност: 350W, Брзини: 2 Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free) Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци

  Блендер Boш MSM66110I

  2.099,00 ден
  Боја: бела, Моќност: 600W, Брзини: 2, Снажен,тенок рачен миксер, Тивок мотор

  Блендер Bosch MMB43G2B

  5.999,00 ден
  Блендер + мини сецко, Боја: црна, Јачина:700W, 5 брзини

  РАЧЕН БЛЕНДЕР СЕТ Bosch MSM6B500

  2.290,00 ден
  Моќност 350 W Отстранлив додаток за блендирање

  Сецко Bosch MMR08R2

  1.899,00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Соковник Bosch MES25A0

  6.990,00 ден
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Соковник Bosch MES3500

  8.499,00 ден
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Тостер Bosch TFB3302V

  4.490,00 ден
  Моќност: 1800W Отстранливи нелепливи грил плочи Променлив зглоб за висинската позиција

  Тостер Bosch TFB4402V

  5.499,00 ден
  Моќност: 1800W; Отстранливи нелепливи грил плочи

  Пегла на пареа Bosch TDA1023010

  2.290,00 ден
  Моќност: 2400 W Функција: суво пеглање, пеглање на пареа и вертикално геглање

  Пегла на пареа Bosch TDA102411C

  3.300,00 ден
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Bosch TDA1024210

  3.400,00 ден
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  BOSCH

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.099,00 ден Максимум: 59.990,00 ден
  ден.1099 ден.59990