Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  BOSCH

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Пегла BOSCH TDA2610

  €30,95
  Пегла на пареа Сино Бела боја 2000W Sensixx B1

  Мелница за кафе Бош МКМ6000

  €19,54
  Капацитет: 75g кафе во зрна, Сигурносен прекинувач, Ножот и чашата за мелење се изработени од не`рѓосувачки челик

  Цедалка Бош MCP 3500

  €25,92
  Моќност: 25W, Капаците: 0,8 литри, Наменет само за цитрусни плодови

  Миксер Бош МFQ 3010С

  €26,06
  Моќност: 300W, Брзини: 2, Турбо копче

  Миксер Бош МFQ 22100S

  €32,58
  Моќност: 375 W, Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок , 4 степени на работа

  Миксер Бош MFQ 36450S

  €53,77
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Додатоците можат да се перат во машина за садови

  Миксер со Постоље Бош 36460 S

  €61,78
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Капацитет на садот:1л, Две обични маталки, две маталки за тесто

  Миксер Бош MFQ 36440 S

  €50,51
  Моќност:450W, Брзини:5, Блендер од температурно отпорна пластика

  Миксер Бош MFQ 2210 PS

  €32,44
  Боја: бела/розева, Називна сила: 370 W, Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка

  Рачен блендер Бош MSM 14000

  €17,91
  Приклучна сила: 400 W, Ергономски обликуван дводелен штапен миксер, Променлива нога за мешање

  Рачен Блендер Сет Бош MSM 14200

  €30,95
  Моќност: 400W, Додаток сецко, Сад за мешање со капак

  Блендер Бош MMB 21P0R

  €71,72
  МОЌНОСТ: 500 W, 2 БРЗИНИ, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm, ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm

  Блендер Boш MSM 64110

  €30,81
  Приклучна сила: 450 W, Ергономски обликуван дводелен штапен миксер, Променлива нога за мешање

  Блендер - Смути Бош MMBM7G3M

  €91,12
  Моќност: 350W, Брзини: 2 Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free) Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци

  Блендер Boш MSM66110I

  €34,21
  Боја: бела, Моќност: 600W, Брзини: 2, Снажен,тенок рачен миксер, Тивок мотор

  Блендер Бош MMB43G2B

  €97,78
  Блендер + мини сецко, Боја: црна, Јачина:700W, 5 брзини

  РАЧЕН БЛЕНДЕР СЕТ БОШ MSM6B500

  €37,33
  Моќност 350 W Отстранлив додаток за блендирање

  Сецко Бош MMR08R2

  €30,95
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Соковник Бош MES25A0

  €113,94
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Соковник Бош MES3500

  €138,53
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Тостер Бош TFB3302V

  €73,19
  Моќност: 1800W Отстранливи нелепливи грил плочи Променлив зглоб за висинската позиција

  Тостер Бош TFB4402V

  €89,63
  Моќност: 1800W; Отстранливи нелепливи грил плочи

  Пегла на пареа Бош TDA1023010

  €37,33
  Моќност: 2400 W Функција: суво пеглање, пеглање на пареа и вертикално геглање

  Пегла на пареа Бош TDA102411C

  €53,79
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  BOSCH

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €17,00 Максимум: €1133,00
  17 1133