CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Bomann

  BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

  $23.46
  banner
  • Боја : сива
  • Голем ЛЦД дисплеј
  • Можност за мерење до 5кг
  • 1г отстапување
  • Подесување за мерење во кг или лб
  • Функција – Tara
  • Лесно чистење
  • On/off прекидач
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја : сива
  • Голем ЛЦД дисплеј
  • Можност за мерење до 5кг
  • 1г отстапување
  • Подесување за мерење во кг или лб
  • Функција – Tara
  • Лесно чистење
  • On/off прекидач