CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Bomann

  BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

  $28.56
  banner
  • Боја : инокс
  • Мери тежина до 2 кг
  • Прегледен ЛЕД дисплеј
  • Толеранција: 1 гр
  • Лесно чистење
  • Автоматско исклучување
  • On/off прекидач
  • Функција – Tara
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја : инокс
  • Мери тежина до 2 кг
  • Прегледен ЛЕД дисплеј
  • Толеранција: 1 гр
  • Лесно чистење
  • Автоматско исклучување
  • On/off прекидач
  • Функција – Tara