CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Blenders

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  HOME electronics Блендер BL-7501W

  €41.24
  Елегантниот дизајн на бледдерот на Home Electronics е првото нешто што ќе го приметите. Но, исклучителната практичност му ја обезбедуваат рачката за лесно пренесеување, отворот за дополна на намирници во тек на работата, гумените вакуум ножички за стабилност и дозерот. Силниот мотор и четирикракото сечиво лесно излегуваат на крај со секој рецепт. Во зависност дали спремате чорба или кршите лед, ќе употребите една од двете расположиви брзини или пулсната опција за блендирање. Со цел за лесно одржување, Home Electronics овозможиле оддвојување на ножот од стаклениот бокал, па така оддвоени можете да ги исперете во машината за садови. Пластичните делови на ножот кои се во допир со храна не содржат бисфенол А, органско соединение кое се смета за штетно по здравјето.

  HOME electronics Нутри блендер NB-10001W

  €48.74 €60.15
  Овој извонреден апарат не дозволува изговори за недоволно внесување витамини и минерали. Со специјалниот нож со 6 сечила, НУТРИ БЛЕНДЕР лесно ги обработува избраните намирници, извлекувајќи од нив максимална нутритивна вредност. Комбинациите на разно овошје или зеленчук со додатоци од јаткасти плодови, понекоја лисна билка или разни семки, ќе му ја обезбедат на вашиот организам потребната енергија и ќе го бранат од нападите на вирусите. Децата ќе уживаат дури и во оние намирници кои нерадо ги конзумираат, а возрасните можат значително да ги унапредат изгледот и здравјето, на едноставен начин и со уживање во убавите вкусови.

  SENCOR Блендер SNB 4302SS

  €66.34 €82.97
  Боја: инокс Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  SENCOR Блендер SBL 4370

  €42.22 €52.81
  Боја: бело/ кафена Моќност на моторот (max): 500 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Волумен на садот: 1,5 l

  SENCOR Блендер SBL 2208RS

  €27.06 €33.74
  616263646566 Боја: бела / розева Моќност на моторот (max): 300 W Тивка работа (SilentPower) 2 сада со волумен : 0,6л и 0,3л

  SENCOR Блендер SBL 2207TQ

  €27.06 €30.81
  Боја: бела / сина Моќност на моторот (max):300 W Тивка работа (SilentPower) 2 сада со волумен : 0,6л и 0,3л

  SENCOR Блендер SNB 4301RD

  €58.52 €73.19
  Боја: црвена Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 0,5 l

  Блендер Philips HR2100/00

  €44.97
  Блендер 400W

  SENCOR Блендер SNB 4303NB

  €58.52 €73.19
  Боја: црна Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  SENCOR Блендер SNB 4300WH

  €60.15 €73.19
  Боја: бела Моќност на моторот (max): 1000 W Тивка работа (SilentPower) Волумен на садот: 2 сада(1 л + 0,8 л)

  SENCOR Блендер SBL 3272RD

  €39.10 €48.88
  Боја: црвена Моќност на моторот (max): 250 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Волумен на садот: 0.8 l

  SENCOR Блендер SBL 4371

  €46.05 €57.54
  Боја: инокс Моќност на моторот (max): 600 W Број на брзини за лесно ракување: 2 Волумен на садот: 1.5

  Рачен блендер MAX РБ 3542

  €9.76 €11.25
  Моќност: 200W 2 брзини

  Рачен блендер Адлер АД 4610 Г

  €14.49
  Боја: зелена, Моќност: 200W, Отстранлив додаток за блендирање

  Рачен блендер Адлер АД 4610 Р

  €14.00
  Боја: црвена, Моќност: 200W, Отстранлив додаток за блендирање

  Миксер Bosch MFQ 36440 S

  €50.51
  Моќност:450W, Брзини:5, Блендер од температурно отпорна пластика

  Рачен блендер Bosch MSM 14000

  €17.91
  Приклучна сила: 400 W, Ергономски обликуван дводелен штапен миксер, Променлива нога за мешање

  Рачен Блендер Сет Bosch MSM 14200

  €30.81
  Моќност: 400W, Додаток сецко, Сад за мешање со капак

  Блендер Bosch MMB 21P0R

  €71.72
  МОЌНОСТ: 500 W, 2 БРЗИНИ, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 90,0 cm, ДИМЕНЗИИ: 419 x 196 x 237 mm

  Блендер - Смути Bosch MMBM7G3M

  €89.49
  Моќност: 350W, Брзини: 2 Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free) Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци

  Блендер Boш MSM66110I

  €34.21
  Боја: бела, Моќност: 600W, Брзини: 2, Снажен,тенок рачен миксер, Тивок мотор

  Блендер Bosch MMB43G2B

  €97.78
  Блендер + мини сецко, Боја: црна, Јачина:700W, 5 брзини

  Рачен блендер Северин 3795

  €34.21
  Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 600 W

  Блендер сет Северин 3798

  €48.74
  Тип:БЛЕНДЕР СЕТ Моќност 600 W

  РАЧЕН БЛЕНДЕР СЕТ Bosch MSM6B500

  €37.33
  Моќност 350 W Отстранлив додаток за блендирање

  VIVAX блендер BL-351

  €26.06
  Моќност: 350 W,капацитет: 1.75 l, 4 брзини,

  VIVAX рачен блендер SB-250WH

  €14.65
  Моќност : 250 W, оштрица од нерѓосувачки челик, одвојлива дршка, 2 брзини, боја: бело/црвена розева

  VIVAX рачен блендер SB-250SS

  €16.28
  Моќност : 250 W, оштрица од нерѓосувачки челик, одвојлива дршка, 2 брзини, боја: црно/сребрена

  Iskra HY 1302 Smoothie maker

  €22.66 €26.73

  Блендер Electrolux ESB2350

  €54.28 €67.81

  Philips Блендер HR2052/90

  €35.86

  БЛЕНДЕР И СМУТИ LAICA BC1009

  €65.18 €76.59

  БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ Severin 3737 СО ДОДАТОК ЗА СМУТИ

  €70.07
  Моќност: 500W Два сада за блендирање Стаклен сад за блендерање со капацитет од 1л Пластична чаша за блендирање со капацитет од 600мл Две брзини + пулс функција Чашата е со капак погодна за патување Може да се пере во машина за садови Изработена од Tritan (Bisphenol-A free) Безбедносен отвор Сечило од нерѓосувачки челик Со безбедносен прекинувач Кабел за складирање Нелизгачки ногарки

  Blenders

  Filter by:

  Clear All
  Min: €11.00 Max: €98.00
  11 98