CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  BLACK&DECKER

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ASD14K АКУ Autosense ДУПЧАЛКА/ ОДВРТУВАЧ 14,4 V 1,5 Ah

  €138,53
  • Autosense технологија за прецизно штрафење без напор • Авто. прилагодување на врт. момент во зависност од материјалот • Вртежи: 0-650 /min • Брзостезна глава: 10 mm

  KS801SE УБОДНА ПИЛА Auto Select 550 W

  €76,59
  - моќност: 550 W - брзина: 1.500-3.000 убоди / мин - агол на сечилото 0 °, 22.5 ° или 45 ° - Движење на сечилото: 19 mm - макс. Kapaп.на сечење (дрво / челик / алуминиум): 80 / 5 / 15 мм - опрема: сечилото за дрво

  KA88 ТРАЧНА БРУСИЛИЦА 720 W

  €114,08
  - моќност: 720 W - брзина на траката: 250 м / мин - брусна површина: 75 x 190 мм - димензии: 75 x 533 мм - опрема: брусна хартија

  КА900Е ТЕСНА ТРАЧНА БРУСИЛКА 350 W

  €71,70
  - моќност: 350 W - број на вртежи: 900-1.600 м/мин - брусна површина: 13 × 130 mm - димензија на трака: 13 × 451 mm - опрема: брусна трака

  KD1250K ЕЛЕКТРОПНЕВМАТСКИ ЧЕКАН 1.250 W SDS+

  €169,50
  - сила: 1.250 W - брзина: 0-850 / min - број на удари: 4.100 / min - ударна сила: 3,5 J - максимален капацитет на бушење (дрво / метал): 40 / 13 / 32 mm - прифат: SDS+ - опрема: додатна рачка,граничник за длабочина, куфер

  KR504CRE УДАРНА ДУПЧАЛКА 500 W

  €48,88
  - моќност: 500 W - брзина: 0-2.800 o/мин - број на удари: 47.600 u/мин - забчаници: 1, променлива брзина - брзостезна глава: 13 mm (метална) - опрема: странична рачка

  KG911 АГОЛНА БРУСИЛКА 900 W 115 mm

  €63,55
  "- моќност: 900 W - брзина: 12.000 / мин - максимален дијаметар на дискот: 115 mm - опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч

  KG2000 АГОЛНА БРУСИЛКА 2000 W 230 mm

  €130,38
  - моќност: 2.000 W - број на вртежи: 6.500 /мин - дијаметар на дискот: 230 mm - опрема: штитник, странична рачка, клуч

  KX1650 ФЕН ЗА ТОПОЛ ВОЗДУХ 1750 W

  €29,32
  - моќност: 1.750 W - 2 температурни нивоа - работна температура: 460 / 600 °C - проток на воздух: 570 / 740 L/min www

  A7073 ОДВРТУВАЧ 6V (4x1,5V AA) СО ПРИБОР ВО СЕТ

  €17,91
  • 50 mm бит додатоци: • Philips: 1/2/3 • Pozidriv: 1/2/3 • Slotted: 6/8/10 • Torx: 10/20 • Square: 1/2/3

  BLACK&DECKER

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €17,00 Максимум: €170,00
  17 170