CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Bikes

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Велосипед 24" Shogun Boy's Shockwave (KENT32414)

  14,500.00 ден
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност. Овој достапен, 21-брзински велосипед има уникатна челична рамка, индекс на пресврт, Shimano Rear Derailleur, линеарни влечни сопирачки и лежиште за седиште за брзо ослободување на седиштето за лесно прилагодување.

  Велосипед 700c Northwoods Men's Springdale Hybrid Bike (KENT92792)

  19,165.00 ден
  Дизајниран за рекреативна употреба и патување низ градот, Northwoods Springdale Hybrid Bicycle располага со рачно изработена, лесна алуминиумска рамка и гуми од 700c за удобно возење.

  Женски велосипед Shogun Girl's Shockwave

  14,500.00 ден
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност.

  ВЕЛОСИПЕД МAX ИСТ КОСТ 3.0 20"

  4,990.00 ден 7,990.00 ден

  HAMACHI Велосипед E-VIPER RAPTOR

  54,000.00 ден 65,000.00 ден
  Боја : зелена Големина на тркало : 26” MTB рамен (платформа) педали Менувач: Shimano ALTUS 8sp, SL-M310

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  10,413.00 ден 11,570.00 ден
  Боја : црно / зелено-жолта Големина на тркало : 26” Големина на Рам : 18” Менувач : SHIMANO TZ – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  14,590.00 ден 16,490.00 ден
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Lady MTB

  5,890.00 ден 6,490.00 ден
  Боја : црно / црвена Големина на рам : 18” Рам : челичен рам Менувач : SUNRUN 1500 – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER G12 BA 359-360

  2,456.00 ден
  Боја : сино / бела Величина: 12″ Велосипедот е без амортизери Велосипедот не содржи менувач за брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  10,181.00 ден 11,570.00 ден
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 26” Големина на рам : 17” Менувач: 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER ROAD L700C ASSAULT

  10,296.00 ден 11,700.00 ден
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER STEEL XM 26

  10,296.00 ден 11,700.00 ден
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 1

  5,490.00 ден 5,990.00 ден
  Боја : црно / црвена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 18” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 2

  5,490.00 ден 5,990.00 ден
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 20” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER XC 27,5

  12,584.00 ден 14,300.00 ден
  Боја: црно/црвен Димензија на тркало : 27.5” Величина на рам : 18″ (m) Менувач: SHIMANO – ALTUS index front 3 / 8-speed rear

  RIDER Велосипед бел LADY 28 bike

  8,294.00 ден 9,424.00 ден
  Велосипед 28 “ Боја: бела 6 брзина V-BRAVE кочници

  RIDER Велосипед црвен LADY 28 bike

  8,290.00 ден 9,424.00 ден
  Велосипед 28 “ Боја: црвена 6 брзина V-BRAVE кочници

  Детски трицикл бел

  1,599.00 ден

  Детски трицикл розев

  1,599.00 ден

  Детски велосипед MAX Urban Racer 16" 4.0

  2,890.00 ден 3,490.00 ден

  Велосипед Hamachi Viper Talon 26"

  9,990.00 ден 10,890.00 ден

  Велосипед BI2001

  6,600.00 ден
  -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини

  Велосипер Rider 20'' BI2003

  6,600.00 ден
  две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 24" BI2004

  7,990.00 ден
  Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -6 брзини

  Велосипед 24" BI2605

  6,990.00 ден
  Велосипед 24" BI2605 -две бои: сина и розева. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 26" BI2601

  7,800.00 ден
  Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пoртокалoва. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед MAX Alpine 4.0 син 27.5“ диск

  8,990.00 ден 11,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: 19" Големина на тркала: 27,5"

  Велосипед MAX УРБАН 4.0 ЦРН 28" ИЛАИ

  10,990.00 ден 13,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: Големина на тркала: 28"

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  14,590.00 ден 16,490.00 ден
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  Велосипед 26" BI2603

  8,990.00 ден
  Велосипед 26" BI2603 -две бои: црна и бела. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 26" BI2602

  8,190.00 ден
  Велосипед 26" BI2602 -три бои: црвена,зелена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -два амортизери. -18 брзини

  Велосипед Viper Talon 26"

  9,990.00 ден
  Велосипед Viper Talon 26" Рамка: алуминиумска легура на рамка 17 ",

  Велосипед MAX Alpine 3.0 Сив Металик 27.5“ Shimano

  8,990.00 ден 11,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т Алуминиумски стем Н=40 Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Полу алиминиумски рачки за кочници Касетна средна осовина Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач Среден SHIMANO ТOURNEI менувач Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач Шифтери SHIMANO Предна вилушка со амортизер 21 брзини Алуминиумски педали

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 STEEL XM-T

  9,990.00 ден 10,890.00 ден
  Боја : портокалова,зелена Рам: челичен рам Големина на Рам :XC – 17 “ Менувач : Shimano MF-TZ21

  26" Велосипед MAX Крос 4.0 Никел (20" РАМ)

  4,790.00 ден 5,990.00 ден

  26" Велосипед MAX Крос 4.0 Црн

  4,790.00 ден 5,990.00 ден

  26" Велосипед MAX Ранер црно-црвен

  4,990.00 ден 6,990.00 ден

  Bikes

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1,599.00 ден Max: 65,000.00 ден
  ден.1599 ден.65000