CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Bikes, equipment and accessories

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  DeltaWing 23L

  5,290.00 ден

  Велосипед 24" Shogun Boy's Shockwave (KENT32414)

  14,500.00 ден
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност. Овој достапен, 21-брзински велосипед има уникатна челична рамка, индекс на пресврт, Shimano Rear Derailleur, линеарни влечни сопирачки и лежиште за седиште за брзо ослободување на седиштето за лесно прилагодување.

  Велосипед 700c Northwoods Men's Springdale Hybrid Bike (KENT92792)

  19,165.00 ден
  Дизајниран за рекреативна употреба и патување низ градот, Northwoods Springdale Hybrid Bicycle располага со рачно изработена, лесна алуминиумска рамка и гуми од 700c за удобно возење.

  Scooter RipStik Brights - PK/BL 23L Intl

  3,990.00 ден

  Scooter A6 - Silver 23L

  7,650.00 ден

  Женски велосипед Shogun Girl's Shockwave

  14,500.00 ден
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност.

  Scooter B120 - Red 23L Intl

  1,630.00 ден 2,050.00 ден

  Scooter Razor Jr t3 Green 23L Intl

  3,100.00 ден

  Scooter Razor Jr t3 Pink 23L Intl

  3,100.00 ден

  Scooter S- Pink 23L Intl

  2,290.00 ден

  Scooter S - Red 23L Intl

  2,290.00 ден

  Scooter S - Green 23L Intl

  2,290.00 ден

  Scooter S - Blue 23L Intl

  2,290.00 ден

  HAMACHI Велосипед E-VIPER RAPTOR

  54,000.00 ден 65,000.00 ден
  Боја : зелена Големина на тркало : 26” MTB рамен (платформа) педали Менувач: Shimano ALTUS 8sp, SL-M310

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  10,413.00 ден 11,570.00 ден
  Боја : црно / зелено-жолта Големина на тркало : 26” Големина на Рам : 18” Менувач : SHIMANO TZ – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  14,590.00 ден 16,490.00 ден
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Lady MTB

  5,890.00 ден 6,490.00 ден
  Боја : црно / црвена Големина на рам : 18” Рам : челичен рам Менувач : SUNRUN 1500 – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER G12 BA 359-360

  2,456.00 ден
  Боја : сино / бела Величина: 12″ Велосипедот е без амортизери Велосипедот не содржи менувач за брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  10,181.00 ден 11,570.00 ден
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 26” Големина на рам : 17” Менувач: 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER ROAD L700C ASSAULT

  10,296.00 ден 11,700.00 ден
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER STEEL XM 26

  10,296.00 ден 11,700.00 ден
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 1

  5,490.00 ден 5,990.00 ден
  Боја : црно / црвена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 18” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 2

  5,490.00 ден 5,990.00 ден
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 20” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER XC 27,5

  12,584.00 ден 14,300.00 ден
  Боја: црно/црвен Димензија на тркало : 27.5” Величина на рам : 18″ (m) Менувач: SHIMANO – ALTUS index front 3 / 8-speed rear

  RIDER Велосипед бел LADY 28 bike

  8,294.00 ден 9,424.00 ден
  Велосипед 28 “ Боја: бела 6 брзина V-BRAVE кочници

  RIDER Велосипед црвен LADY 28 bike

  8,290.00 ден 9,424.00 ден
  Велосипед 28 “ Боја: црвена 6 брзина V-BRAVE кочници

  Детски трицикл бел

  1,599.00 ден

  Детски трицикл розев

  1,599.00 ден

  Велосипед Hamachi Viper Talon 26"

  9,990.00 ден 10,890.00 ден

  Велосипед BI2001

  6,600.00 ден
  -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини

  Велосипер Rider 20'' BI2003

  6,600.00 ден
  две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 24" BI2004

  7,990.00 ден
  Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -6 брзини

  Велосипед 24" BI2605

  6,990.00 ден
  Велосипед 24" BI2605 -две бои: сина и розева. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 26" BI2601

  7,800.00 ден
  Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пoртокалoва. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед MAX Alpine 4.0 син 27.5“ диск

  11,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: 19" Големина на тркала: 27,5"

  Велосипед MAX УРБАН 4.0 ЦРН 28" ИЛАИ

  13,990.00 ден
  Алуминиумски рам Големина на рам: Големина на тркала: 28"

  Bikes, equipment and accessories

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1,599.00 ден Max: 65,000.00 ден
  ден.1599 ден.65000
  Subcategories