CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Bikes

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Велосипед 24" Shogun Boy's Shockwave (KENT32414)

  €236.35
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност. Овој достапен, 21-брзински велосипед има уникатна челична рамка, индекс на пресврт, Shimano Rear Derailleur, линеарни влечни сопирачки и лежиште за седиште за брзо ослободување на седиштето за лесно прилагодување.

  Велосипед 700c Northwoods Men's Springdale Hybrid Bike (KENT92792)

  €312.39
  Дизајниран за рекреативна употреба и патување низ градот, Northwoods Springdale Hybrid Bicycle располага со рачно изработена, лесна алуминиумска рамка и гуми од 700c за удобно возење.

  Женски велосипед Shogun Girl's Shockwave

  €236.35
  Shogun Shockwave е атрактивен планински велосипед дизајниран за години на забава и удобност.

  HAMACHI Велосипед E-VIPER RAPTOR

  €880.20 €1059.50
  Боја : зелена Големина на тркало : 26” MTB рамен (платформа) педали Менувач: Shimano ALTUS 8sp, SL-M310

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  €169.73 €188.59
  Боја : црно / зелено-жолта Големина на тркало : 26” Големина на Рам : 18” Менувач : SHIMANO TZ – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  €237.82 €268.79
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Lady MTB

  €96.01 €105.79
  Боја : црно / црвена Големина на рам : 18” Рам : челичен рам Менувач : SUNRUN 1500 – 21 брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER G12 BA 359-360

  €40.03
  Боја : сино / бела Величина: 12″ Велосипедот е без амортизери Велосипедот не содржи менувач за брзини

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 ALLOY MTB

  €165.95 €188.59
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 26” Големина на рам : 17” Менувач: 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER ROAD L700C ASSAULT

  €167.82 €190.71
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER STEEL XM 26

  €167.82 €190.71
  Боја : бело / сина Големина на тркало : 700 X 23 ” C Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO MF-TZ– 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 1

  €89.49 €97.64
  Боја : црно / црвена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 18” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER Super Classic 2

  €89.49 €97.64
  Боја : црно / зелена Големина на тркало : 26” Големина на рам : 20” Менувач: SUNRUN – 21 брзина

  HAMACHI Велосипед VIPER XC 27,5

  €205.12 €233.09
  Боја: црно/црвен Димензија на тркало : 27.5” Величина на рам : 18″ (m) Менувач: SHIMANO – ALTUS index front 3 / 8-speed rear

  RIDER Велосипед бел LADY 28 bike

  €135.19 €153.61
  Велосипед 28 “ Боја: бела 6 брзина V-BRAVE кочници

  RIDER Велосипед црвен LADY 28 bike

  €135.13 €153.61
  Велосипед 28 “ Боја: црвена 6 брзина V-BRAVE кочници

  Велосипед Hamachi Viper Talon 26"

  €162.84 €177.51

  Велосипед BI2001

  €107.58
  -две бои:црвена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини

  Велосипер Rider 20'' BI2003

  €107.58
  две бои: розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 24" BI2004

  €130.24
  Велосипед 24" BI2004 -две бои : Розева и виолетова. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -6 брзини

  Велосипед 24" BI2605

  €113.94
  Велосипед 24" BI2605 -две бои: сина и розева. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 26" BI2601

  €127.14
  Велосипед 26" BI2601 -две бои : зелена и пoртокалoва. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед MAX Alpine 4.0 син 27.5“ диск

  €195.44
  Алуминиумски рам Големина на рам: 19" Големина на тркала: 27,5"

  Велосипед MAX УРБАН 4.0 ЦРН 28" ИЛАИ

  €228.04
  Алуминиумски рам Големина на рам: Големина на тркала: 28"

  HAMACHI Велосипед VIPER 29 XC

  €237.82 €268.79
  Боја : црно / сина Големина на тркало : 29” Големина на рам : 17” Менувач: SHIMANO TOURNEY – 24 брзина

  Велосипед 26" BI2603

  €146.54
  Велосипед 26" BI2603 -две бои: црна и бела. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -18 брзини.

  Велосипед 26" BI2602

  €133.50
  Велосипед 26" BI2602 -три бои: црвена,зелена и сина. -две кочници. -дупли алуминиумски бандаши. -два амортизери. -18 брзини

  Велосипед Viper Talon 26"

  €162.84
  Велосипед Viper Talon 26" Рамка: алуминиумска легура на рамка 17 ",

  Велосипед MAX Alpine 3.0 Сив Металик 27.5“ Shimano

  €195.44
  Алуминиумски рам Големина на рам: 27,5" Алуминиумски управувач 620х2,2Т Алуминиумски стем Н=40 Дупли алуминиумски бандажи Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Полу алиминиумски рачки за кочници Касетна средна осовина Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач Среден SHIMANO ТOURNEI менувач Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач Шифтери SHIMANO Предна вилушка со амортизер 21 брзини Алуминиумски педали

  HAMACHI Велосипед VIPER 26 STEEL XM-T

  €162.84 €177.51
  Боја : портокалова,зелена Рам: челичен рам Големина на Рам :XC – 17 “ Менувач : Shimano MF-TZ21

  Bikes

  Filter by:

  Clear All
  Min: €26.00 Max: €1060.00
  26 1060