CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Bella Thalia

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Печка Thalia EKO

  €97,64 €126,32
  Моќ: 5.5 kW Погоден за простории до 30 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 74,5 x 40 x 39 /cm Тежина : 45 кг

  Печка Thalia Nella

  €125,51 €149,80
  Моќ: 6,5kW Погоден за простории до 36 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40/cm Тежина : 63 кг

  Bella Thalia

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €126,00 Максимум: €150,00
  126 150