CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Battery Vacuum cleaners

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  ELECTROLUX ra~na pravosmukalka ZB5003W

  €52.98
  Рачна правосмукалка на батерии,суво усисавање,LED индикатор за колку е полна батеријата,NiMH батерија 3.6V, без вреќичка,времето на користење 10 мин,време на полнење 16 часа,краток наставок на извлекување,четка за прашина,меки тркалaца,бела боја.

  PHILIPS FC6142/01 Ra~na pravosmukalka sino-bela suvo i mokro ~istewe

  €89.00
  • Рачна правосмукалка • Боја Сино Бела • Суво и мокро чистење

  Pravosmukalka NA BATERII SENCOR SVC 190W

  €35.21
  Боја: бела Непрекинато работење: 15 мин Филтер што може да се мие Ниво на бучава 80 dB

  Pravosmukalka racna MAKS SC 1001

  €40.10

  Pravosmukalka NA BATERII SENCOR SVC 190B

  €35.21
  Боја: црна Непрекинато работење: 15 мин Филтер што може да се мие Ниво на бучава 80 dB

  Battery Vacuum cleaners

  Filter by:

  Clear All
  Min: €35.00 Max: €89.00
  35 89