CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  AMW 10 + AMW SG Моторна единица +додаток за тестер како основен модел

  €141,79
  €189,08
  Снага на мотор: 1.000 W Број на вртежи во празен од: 11.400 min-1
  banner

  "Снага на мотор: 1.000 W
  Број на вртежи во празен од: 11.400 min-1
  должина сечење: 26 cm
  Брзина ланец: 12 m/s
  Тежина: 5,8 kg
  Обем на испорака: поjaс за рамо, SGдодаток, КАРТОН"

  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  "Снага на мотор: 1.000 W
  Број на вртежи во празен од: 11.400 min-1
  должина сечење: 26 cm
  Брзина ланец: 12 m/s
  Тежина: 5,8 kg
  Обем на испорака: поjaс за рамо, SGдодаток, КАРТОН"

  2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА