CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BOSCH

  AMW Тример додаток жива ограда

  €94,54
  Должина на нож: 43cm, Растојание:15mm, Tежина: 2,3кг
  banner

  Должина на нож: 43cm, Растојание:15mm, Tежина: 2,3кг

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Должина на нож: 43cm, Растојание:15mm, Tежина: 2,3кг