CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  AMC Provista PC

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  PROVISTA 6155I (CPU G3250/ 4GB RAM DDR3 /HDD 500 VGA interated

  13.989,99 ден

  Provista G45 (CPU G4560/ 4GB DDR4 /HDD 1000GB/ VGA integrated

  13.989,99 ден

  Konfiguracija CPU J1800/4GB RAM/320GB HDD+WIN 10 Home (WBP J1800/4/320_10)

  11.990,00 ден

  Provista G45 (CPU G4560/ 4GB DDR4 /HDD 1000GB/ VGA integrated

  13.989,99 ден

  AMC Provista PC

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 11.990,00 ден Максимум: 13.990,00 ден
  ден.11990 ден.13990