CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  AMC GAMER PC

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  GAMER i777 onboard VGA (CPU i7-7700, 8GB, 1TB+128 SSD, DVDRW)

  42.490,00 ден

  GAMER 9470I ( i7 7700 3.4 /8GB RAM DDR4 /HDD 1TB+256GB SSD / VGA integrated

  50.990,30 ден

  GAMER 9470I ( i7 7700k /16GB RAM DDR4 /HDD 1TB+256GB SSD / VGA integrated

  60.990,00 ден

  GAMER i5 74 onboard VGA (CPU i5-7400,8GB, 1TB+120 SSD, DVDRW)

  34.490,00 ден

  GAMER i574 onboard VGA (CPU i5-7400, 8GB, 1TB+128 SSD, DVDRW)

  32.990,00 ден

  PREMIUM i576k onboard VGA (CPU i5-7600K, 16GB, HDD 1TB+240GB SSD , DVDRW, 600W,

  48.490,00 ден

  AMC GAMER PC

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 24.990,00 ден Максимум: 60.990,00 ден
  ден.24990 ден.60990