CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  AMC Brio PC

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Konfiguracija CPU G3930/4GB RAM/500GB HDD +WIN 10(AH81/C9)

  16.490,00 ден

  BRIO 5390 G3930/4GB RAM DDR 4 / HDD 1TB / DVDRW/ VGA on board

  12.990,00 ден

  AMC Brio PC

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 12.990,00 ден Максимум: 16.490,00 ден
  ден.12990 ден.16490