CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Air purifiers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  PROCISTUVAC NA VOZDUH MI AIR 2

  9,990.00 ден
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  LAICA HI 3011 ovlaznuvac na vozduh

  3,990.00 ден
  HI3011 - Ултрасоничен овлажнител Емисија на пареа: 8-9 часа Електрично напојување Димензии: 22 x 22 x 16 см

  LAICA HI 3012 ultrason. navlaznuvac

  3,490.00 ден
  ДИМЕНЗИИ: 23,8 х 16 х 16 см ТЕЖИНА: 590 g МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 15W КАПАЦИТЕТ: 1,3 литри

  Air purifiers

  Filter by:

  Clear All
  Min: 3,490.00 ден Max: 9,990.00 ден
  ден.3490 ден.9990